پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 24544

بازیکنان ایرانی که نمایندگان ملت ایران در استرالیا هستند کاری نکنند که هم برای خودشان حاشیه سازی کنند و هم برای تیم ملی ایران چرا که در این دوره از مسابقات امیدواری زیادی به این تیم برای قهرمانی وجود دارد.

به گزارش باغملک نیوز، تیم ملی ایران که برای شرکت در مسابقات جام ملتهای آسیا در استرالیا به سر می برد در اولین بازی خود موفق شد که تیم ملی بحرین را با دو گل شکت دهد.

اما این بازی در شرایطی برگزار شد که ایرانیان زیادی در ورزشگاه محل مسابقه ایران در شهر ملبورن حضور داشتند و از ملی پوشان ایران هم استقبال خوبی داشتند تا جایی که حتی در محل هتل تیم ملی تا ساعاتی ازشب انتظار می کشیدند تا با ملی پوشان ایران عکس یادگاری بگیرند.

این درحالی است که ملی پوشان ایران هم با کمال میل با ایرانیان مقیم استرالیا عکس یادگاری میگرفتند  و به درخواست آنها پاسخ مثبت میدادند.

 

 اما شنیده شده که پس از انتشار عکس های منشوری ملی پوشان که سر و صدای زیادی به پا کرد کی روش ناراحت شده و به بازیکنان تذکر داده که از مسائل حاشیه سازه خودداری کنند و کاری نکنند که به ضرر تیم ملی تمام شود.

حتی کار به جایی رسید که مسئولان تیم ملی هم از این کار ملی پوشان که در فضای مجازی هم سرو صدای زیادی را به پا کرده ابراز ناراحتی کردند.

به هرحال امیدواریم بازیکنان ایرانی که نمایندگان ملت ایران در استرالیا هستند کاری نکنند که هم برای خودشان حاشیه سازی کنند و هم برای تیم ملی ایران چرا که در این دوره از مسابقات امیدواری زیادی به این تیم برای قهرمانی وجود دارد.

 

راه دانا

, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. ارتفاع پست

    مشکلی نیست اینها هم با یک صیغه نامه کارشون حله برادر من ……….!!!!!!!!!!!!!

  2. بنده ی بد

    باپول مردم بزرگ شدن بعد میرن اونجا ……..،متاسفانه هیچگونه برخوردم باهاشون نمیشه اینا دیگه آبروی ایرانی و غیرت ایرانی رو زیر سوال بردن ،الهم عجل الولیک الفرج.

  3. آفتاب

    ادمایه بی جنبه به اینا میگن ….

معرفی شهرستان