پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 24370

عبدالرضا فاطمی

باغملک نیوز : یادداشت ارسالی عبدالرضا فاطمی با عنوان “سیر معکوس مطالبات مردم در باغملک” را در ادامه می خوانید…

به گزارش باغملک نیوز، در اوضاع و احوال کنونی، مردم باغملک همواره با بصیرت بالا شرایط حال کشور را درک کرده اند و با پایداری و مقاومت و در همه عرصه های سیاسی و حوادث مختلف و صیانت از ارزش های متعالی نظام حضور خود را به نمایش گذاشته اند و خود گواه این مدعی است .

ولی رفته رفته آنها به قربانیان تفکرات عده ای فرصت طلب و گروه های سیاسی سودجو در هر انتخاباتی قرار گرفته اند.

کافیست با کمی جستار سیر معکوس مطالبات مردم را در این ده سال گذشته را مشاهده کرد… بی برنامه گی مسئولین ادارات و تحت سلطه قرار گرفتن آنان در برابر رانت سیاسیون وابسته به جناح های رنگی باعث در هم گسیختگی نظم اداری و فراموشی مطالبات و عدم تحقق خواسته های مردم گردیده است.

متأسفانه عمق محرومیت در شهر روستاهای باغملک به حدی است که نتوانسته سهم چندانی همگام با سیاست‌ محرومیت زدایی حاکم بر کشور نصیب خود کند.

باید پرسید نقش نخبگان سیاسی ، در توسعه و پیشرفت چه اندازه بوده است؟ اگر به مسائل به صورت عمقی نگاه کنیم، خواهیم فهمید زد و بندهای پشت پرده برای نیل به اهداف دنیوی در به انحراف کشیدن مسیر توسعه در ده سال گذشته نقش مهمی داشته است که اگر بخواهیم گوشه هایی از آن را بیان کنیم از واگذاری طرح های سود مند به قشرخاص گرفته تا دادن حق امتیاز حمل و نقل اساسی ترین کالای ضروری مردم به طیف خاص و یا وجود کارچاق کن های جذب مدیریت . . .

در چنین شرایطی که فرصت طلبان با استفاده از آرای مردم و سوار بر موج خود را داعیه دار مردم می پندارند آیا ضروری نیست آب به جوی رفته را برگرداند.

از شما میپرسم، وقت آن نشده است که بسیجی وار پیگیر مطالبات مردم باغملک از تقسیم امتیازات دولت همچون سایر مناطق استان باشیم… ؟؟؟

عبدالرضا فاطمی/

لینک کوتاه مطلب :
  1. آفتاب

    سلام .با صحبتایه اولتون موافقم که مردم شهرستانمون با بصیرت و ولایتی ین .
    اما ابدا موافق نیستم ک مردم ما قربانیین و مورد سو استفاده افراد فرصت طلبن بلکه خود ما مردم هستیم ک این شرایط رو به وجود میاریم چون هر وقت موقع تصمیم گیری برا انتخاب افراد اصلح میشه همه مردم بر اساس تعصب قومی و فامیلی تصمیم میگیرن .و از همه بدتر اینکه مردم ما در برابر هیچ مسءولی مطالبه گر نیستن مشکل مردم ما اینه

معرفی شهرستان