پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 24762

باغملک نیوز : فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج ) خوزستان گفت: دو هزار طرح عمرانی در مناطق محروم این استان توسط بسیج سازندگی و قرارگاه قرب کوثر در دست اجرا می باشد.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از رهیاب نیوز، سردار  حسن شاهوار پور چهارشنبه در جمع خبرنگاران در روستای محروم ابوالحسن بخش سردشت دزفول اظهار داشت:دو هزار طرح عمرانی در مناطق محروم این استان توسط بسیج سازندگی و قرارگاه قرب کوثر در دست اجرا می باشد.

وی ادامه داد: این طرح ها در زمینه آبرسانی ، ساماندهی مزار شهدا ، احداث خانه عالم ، تعمیر مساجد و … است طرح های مذکور در مناطق محروم ، دور افتاده و صعب العبور استان خوزستان با تامین اعتبار از سوی قرارگاه قرب سپاه پاسداران توسط سازمان بسیج سازندگی در دست اجرا می باشد.

فرمانده سپاه خوزستان از احداث بیمارستان صحرایی در مناطق محروم این استان برای ارایه خدمات درمانی به بیماران خبر داد و گفت:طرح ارایه خدمات درمانی به ساکنان مناطق دور افتاده شهرستان دزفول در بخش های سردشت و شهیون نیز در نظر گرفته شده که بزودی اجرا می شود.

وی افزود:به منظور آموزش اطلاعات بهداشتی به ساکنان مناطق محروم نیز کارگاه آموزشی توسط بسیج سازندگی تشکیل شده است. قرارگاه قرب سپاه پاسداران مصمم است تا خلاءهای محرومیتی را در سطح استان خوزستان با جدیت پیگیری و مرتفع نماید.

, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان