پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 24403

خطیب جمعه باغملک:

باغملک نیوز : حجت الاسلام هاشمی نژاد اذعان کرد : برادران عزیز نماینده در مجلس با دقت، قوانین نظارتی خوب تصویب کنند و آن طرف هم نظام اجرایی کشور بُعد نظارتی خود را بیشتر کند.

به گزارش باغملک نیوز، سید علی هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان باغملک در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان بعد از تشریح مناسبت های هفته پیش رو اظهار داشت : متاسفانه مدتی است که شاهد بعضی از فسادهای مالی در نظام اداری کشور هستیم .

وی یادآور شد : یک زمانی اول سال های 67 یا 68 بود که جریانی پیش آمد به عنوان فساد اقتصادی در تهران که جناب آقای رفیق دوست و دو نفر دیگر بودند که به هر جهت به سزای اعمالشان هم رسیدند و ما فکر می کردیم که این تنبیه ای است برای دیگران اما متاسفانه فساد های مالی یکی پس از دیگری و یکی بیشتر از دیگری رسوخ و رخنه کرد.

حجت الاسلام هاشمی نژاد گفت : جریان سه هزار ملیارد تومان، جریان هفتاد ملیارد تومان، حالا هم آخرین جریانی که به عنوان نقل و نبات مجالس درباره آن صحبت می کنند جریان پدیده شاندیز است، پدیده شاندیزی که روی آنتن بود و البته این همه حمایت شد که مدیر عامل او اختلاسی انجام داد.

امام جمعه باغملک با اشاره به وقت کم برای توضیح قانونی فساد اقتصادی، افزود : به هر شکل فساد اقتصادی در جای جای این به اصطلاح نظام اداری وحود دارد.

وی در تذکری خطاب به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی گفت : آنها وکیل این مردم هستند وکیلی که از هفتاد میلیون وکالت دارد و باید بدانند هر دقیقه باید هفتاد میلیون ساعت مطالعه کنند اگر ممکن نیست به حد امکان وقت بگذارند و قوانین را مطالعه کنند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان تاکید کرد : قوانین کم اما با کیفیت، بهتر است از هزاران ماده قانونی بی کیفیت و بی کاربرد و این خاستگاه ملت عزیز ایران اسلامی است

حجت الاسلام هاشمی نژاد اذعان کرد : برادران عزیز نماینده در مجلس با دقت، قوانین نظارتی خوب تصویب کنند و آن طرف هم نظام اجرایی کشور بُعد نظارتی خود را بیشتر کند.

وی ادامه داد : چرا ما شاهد باشیم در یک جا میلیاردها تومان اختلاس می شود حال آنکه برای یک فرد برای گرفتن یک وام معمولی کلی دقت ها انجام می شود که باید بشود و البته ما این را هم نفی نمی کنیم اما چرا این باشد اما برای باز کردن ارثیه جعلی هیچ نظارتی نباشد؟

خطیب جمعه باغملک با بیان اینکه واقعاً دل های مردم، روحانیت، خانواده های شهدا و رهبر معظم انقلاب از شنیدن این مطالب خون می شود تصریح کرد : توقع همه مردم و خاستگاه حقیقی شان از دولت فعلی این است که فساد را ریشه کن کنند.

حجت الاسلام هاشمی نژاد با اشاره به اینکه فساد مالی جان مردم را به سطوح می آورد، گفت : دولت مردان بدانند آن هایی که در سمت های مختلف در این نظام در حال خدمت هستند و آن هایی که دارند زحمت می کشند، حتی با ثروت حلال جایز نیست که ثروت اندوزی کنند.

امام جمعه باغملک خاطرنشان کرد : مسئولین مختلف و قوای مختلفی که وجود دارد، بروید برای فقرایی را که می شناسید برای رضای خدا هزینه کنید که این باعث تداوم نظام، انقلاب و خون شهدا و رضایتمندی مردم می شود.

, , , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. آفتاب

    آقا سید کو گوش شنوا ….
    قوه ی قضاییه اگه بخواد کاری کنه باید اول یقه ی اون آقا زاده ی گردن کلفت رو باد بگیره بعد بقیه
    مسامحه تا کی ….

معرفی شهرستان