پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25019

با نزدیک شدن به پایان رسیدگی به اتهامات مهدی هاشمی در دادگاه به نظر می رسد افکار عمومی بیش از پیش تشنه رای صادره از سوی دادگاه است.

به گزارش باغملک نیوز، امام جمعه کن(غرب تهران) در گفت وگو با مهر در این خصوص گفت: از قوه قضائیه می خواهیم که تحت تاثیر فشار قدرت ها قرار نگیرد و بازدارنده ترین حکم را صادر کند.

حجت الاسلام دکتر صالح نیا با بیان اینکه افکار عمومی، خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران منتظر اقدام قاطع قوه قضائیه در این پرونده است، تصریح کرد: مردم ایران با توجه به روحیات آزادگی، تبعیض گریزی، ضدیت با اعمال نفوذها و عدالت طلبی که دارند و بر همین مبنا از کیان نظام جمهوری اسلامی در مواقع مختلف تاریخی نظیر مبارزه با نظام ستم شاهی، دفاع مقدس، ۹ دی و غیره دفاع کردند، انتظار دارند دستگاه قضا با قاطعیت به این پرونده رسیدگی کند.

وی با بیان اینکه در ماجرای فتنه ۸۸ هنوز هستند افرادی که به واسطه رافت نظام مجازات نشده اند، اظهارداشت:‌ این رافت برای برخی توهم ایجاد کرده و احساس حاشیه امن برای خود پیدا کرده اند.

این عضو هیئت علمی دانشگاه افزود: قوه قضائیه به حمدا… در برابر فشارها تاکنون ایستاده و این خود حکایت از مستقل بودن آن دارد.

 
 
, , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان