پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25911

باغملک نیوز : حجت الاسلام هاشمی نژاد با اشاره به اینکه از بیان بعضی نکات در خطبه ها معذورم، گفت : افرادی که قدرت را در دست گرفتند فقط طیف و جناح و افراد خودشان را نبینند.

به گزارش باغملک نیوز، حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان باغملک در خطبه های این هفته در میان نماز گزاران به سالروز رحلت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه معصومه (س) اشاره کرد و اظهار داشت : بودن این بانو در ایران و در شهر قم این شهر مقدس را ام القرای اسلام کرد.

 

وی در ادامه به 12 بهمن ماه سالروز ورود امام راحل و عظیم الشان به ایران اشاره و تصریح کرد : امام راحل این پیر و مشد همه انسان های آزادی خواه در این روز بعد از 15 سال تبعید و غربت به وطن باز می گردد و سرآغاز فصل جدیدی در تاریخ برای بشریت می شود.

 

حجت الاسلام هاشمی نژاد افزود : ان شا الله دست اندرکاران امورات اجرایی شهر و همچنین اعضای ستاد دهه فجر شهرستان نهایت تلاش را انجام دهند که هم شعور و هم درک از مسائل برای عامه مردم نسبت به کارکردها انقلاب بیشتر شود.

 

خطیب جمعه باغملک در ادامه سخنان خود خطاب به مسئولین و دولتمردان گفت : استدعا دارم مشکل اشتغال جوانان را حل کنید.

 

وی ادامه داد : آنهایی که نشسته اید و به اصطلاح کارگروه های تخصصی تشکیل می دهید خواهش ما این است که این معضل بیکاری که امید را از جوانان برای ادامه زندگی گرفته سلب کرده است را برطرف کنید.

 

نماینده ولی فقیه در شهرستان باغملک با اشاره به اینکه حل مشکلات جوانان رضای خدا و تدام نظام مقدس را به دنبال دارد، تاکید کرد : آنهایی که شعار امید و نویدهای خوب به زبان جاری می کنند نگذارند این بیکاری و این عدم اشتغال امید را از جوانان و شادکامی را از خانواده های آنان سلب کنند.

 

هاشمی نژاد افزود : الانی که در شهرستان باغملک در حال سخنرانی هستم، شرمم می آید آمار افرادی را بدهم که تحت پوشش نهادهای حمایتی در حال زندگی هستند و زندگی خودشان را با توکل به کمیته امداد و بهزیستی اداره می کنند چرا باید این طور باشد!؟

 

امام جمعه شهرستان باغملک بیان کرد : شهرستانی که آب، رودخانه، زمین و استعداد کشاورزی دارد امروز در آن کشاورزان با مشکل برداشت آب مواجهه اند و بعضی از کسانی که قدرت را در دست دارند اجازه برداشت آب را نمی دهند البته ما مطیع قانون هستیم و اجرای آن را لازمه رفع مشکلات می دانیم.

 

وی با اشاره به اینکه از بیان بعضی نکات در خطبه ها معذورم، گفت : افرادی که قدرت را در دست گرفتند فقط طیف و جناح و افراد خودشان را نبینند. به خدا قسم آنچه برای من به تجربه ثابت شده این است که همه مردم در طیف محبین نظام اسلامی قرار دارند پس همه مردم را در یک طیف ببینید.

 

حجت الاسلام هاشمی نژاد در خاتمه با بیان اینکه مسئولان مشکلات مردم را مشکل خود بدانند، خاطرنشان ساخت : بچه ای که با اعتیاد دارآویز می شود یا با نداشتن پول گردن خود را به دار می آویزد و خودکشی می کند والله قسم آن کسی که می توانست مشکل او را حل کند و حل نکرد پاسخگوی اوست.

, , , , , , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. بنده ی بد

    ایشاء الله که همیشه سلامت باشن امام جمعه ی دلسوز شهرمان.

معرفی شهرستان