پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25533

مسئول بسیج طلاب خوزستان در گفتگو با باغملک نیوز:

باغملک نیوز : حجت الاسلام علی کاظم بهرام اظهار کرد: پشت پرده این توهین و اهانت به پیامبر اعظم یک سناریوی از پیش طراحی شده توسط نظام سلطه به ویژه صهیونیست ها بود.

به گزارش باغملک نیوز،حجت الاسلام علی کاظم بهرام، مسئول بسیج طلاب خوزستان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص توهین و اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اکرم (ص) اظهار کرد: پشت پرده این توهین و اهانت به پیامبر اعظم یک سناریوی از پیش طراحی شده توسط نظام سلطه به ویژه صهیونیست ها بود.

 

وی افزود: نکته اول در این خصوص این بود که فرانسه در بحث دادگاه لاهه رای به عضو شدن فلسطین داده بود و رژیم صهیونیستی هم می دانست که اگر این اتفاق بیافتد فلسطین می تواند بعنوان یک عضو از آنها شکایت جنگی کند لذا یکی از اهداف این کاریکاتور یک زهر چشمی از فرانسه گرفتن بود.

 

حجت الاسلام بهرام تاکید کرد: حادثه نشریه شارلی ابدو شبیه حادثه 11 سپتامبر بود. حادثه 11 سپتامبر یک سناریوی بود که نظام سلطه ترتیب داد تا بعنوان یک طرح ترورستی آن را در خاورمیانه دنبال کند و به بهانه آن افغانستان که مثلث بین چند تمدن بود را در برابر تمدن غرب زمین بزنند و بعد هم وارد عراق شدند.

 

این استاد دانشگاه ادامه داد : یک هفته قبل از این اتفاق در هفته نامه شارلی، کارکنان یهودی آن مرخصی گرفتند و روز حادثه نبودند و آدم های دست چندم را که خیلی هم اطلاعات نداشتن قربانی کردند مشابه آن چیزی که در 11 سپتامبر اتفاق افتاد.

 

وی گفت : لذا این یک سناریو بود برای اینکه بتوانند یک هجمه ای را علیه اسلام راه اندازی کنند و افکار عمومی را نسبت به حوادث اخیری که داعش به وجود آورده سوق دهند.

 

مسئول بسیج طلاب خوزستان افزود: اما نکته ای که در اینجا از دید غرب مغفول ماند این است که یک سال پس از حوادث ۱۱ سپتامبر جامعه بین الملل به این نتیجه رسید که ادعای غرب و آمریکا در خصوص افغانستان و عراق کذب بوده است اما در خصوص حوادث فرانسه در کمتر از ۳ روز سناریوی شوم غرب برای جامعه بین الملل برملا شد و نتوانستند به اهداف شوم خود برسند.

 

حجت الاسلام بهرام تصریح کرد: قبل از اینکه به نشریه حمله شود در فرانسه ده ها برنامه سینمایی، سریال و کارتون از داعش و البغدادی پخش می شود و دریغ از یک اعتراض از جریان تکفیری ولی بعد از کاریکاتوری که نشریه از البغدادی می کشد آن را به گلوله بستند وحالا که این نشریه در یک حرکت بی شرمانه به پیامبر اسلام توهین کرد چرا حرفی نمی زنند یا حرکتی نمی کنند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: لذا داعش، النصره و جریان تکفیری دقیقا همسو و همراه جریان نظام سلطه به ویژه رژیم صهیونیستی برای تحقق اسرائیل بزرگ در خاورمیانه است که خوشبختانه با بیداری مقاومت اسلامی از سوریه تا عراق و یمن با محوریت ایران اسلامی به اهدافشان نخواهند رسید.

, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان