پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25568

اعضای انجمن اسلامی دانش‌آموزان به نمایندگی از دانش‌آموزان کل جهان اسلام، شهادت «جهاد عماد مغنیه» را طی نامه‌ای به دبیرکل حزب‌الله لبنان تسلیت گفتند.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از فارس، در پی شهادت “جهاد مغنیه”، دانش‌آموزان عضو انجمن اسلامی به نمایندگی از دانش‌آموزان کل جهان اسلام، تسلیت خود را در نامه‌ای به دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کردند.

در ابن پیام تسلیت آمده است: «این نامه­‌ای است از سوی اعضای اتحادیه انجمن­‌های اسلامی دانش­‌آموزان. تشکلی انقلابی که همزاد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری امام راحل عظیم الشأن؛ خمینی کبیر(رضوان الله علیه) است.
تشکلی که برخوردار از صدها هزار عضو جوان و نوجوانِ ولایی است که دلباخته رهبری امام خامنه­‌ای عزیز(دام ظله الشریف) می­‌باشند.
جوانانی مؤمن که همچون پدران خود در برابر زیاده­ خواهان و زورگویان مقاوم هستند؛ نوجوانانی که هنوز هم حضور ۳۶۰۰۰ دانش­‌آموزِ شهید ۸ سال دفاع مقدس را در مقام همکلاسی­‌های آسمانی، در کنارشان و روی نیمکت­‌های مدرسه­‌شان احساس می‌کنند.

سال­‌ها و نسلی از آن روزهای حماسه و عشق می­‌گذرد، دیگر دشمن بعثی در پشت مرزها نیست، اما آن­چه که هنوز جهاد، مقاومت، شهادت و جانبازی را برایشان دلنشین نگه داشته است، آرمان بلندی است به نام آزادی قدس شریف.

آرمانی متعالی که ما را و همه مسلمانان بیدار را در کنار هم قرار داده است. آرمانی که یادگار گران­سنگ حضرت روح الله(قدس سره) است. به آن عشق می­‌ورزیم و تا پای تقدیم جان، این شیرین­‌ترین متاع، پای آن ایستاده­‌ایم.

اما همواره در برابر عده­‌ای شرمساریم و حسرت آنان را می­‌خوریم. ما حسرت رشادت‌های ملت­‌هایی را می­‌خوریم که سینه به سینه در مقابل اسرائیل این جرثومه فساد عالم ایستاده‌­اند.

دلسوخته رنج­‌ها و دردهای ملت فلسطین هستیم. و آرزوی شهادت داریم. شهادت در راه حق و حقیقت. در راه آزادی قدس شریف. شهادتی زیبا همانند شهادت مجاهدانی چون «هادی حسن نصرالله» و «جهاد عماد مغنیه»… شهیدانی تربیت­ یافته از دامن پدرانی چون «سید حسن نصرالله» و «حاج رضوان».

این­ بار نیز دانش‌آموزان ایران اسلامی با شنیدن خبر شهادت «جهاد مغنیه» خونی تازه در رگ­هایشان جریان یافته است. این شهادت مبارک را به جناب­عالی، برادران عزیزمان در جنبش انقلابی حزب‌الله و نیز به منادیانِ مقاومت تبریک و تسلیت عرض می­‌کنیم و علو درجات را برای این شهید عزیز و هم­‌رزمان شهیدش و همه شهدای راه قدس شریف از درگاه خداوند رحمان مسئلت داریم.

امروز که همه آزادی­خواهان و آزادمردان جهان، فرزندان مقاومت را تکریم و تحسین می‌کنند بی­‌شک و به فضل الهی چیزی به زوال و نابودی رژیم غاصب صهیونیسم نمانده است. با اعتقاد راسخ به این­که سلاح مقاومت، کارساز‌ترین سلاح در نبرد با رژیم کودک­‌کش صهیونیستی است، توفیقات روزافزونِ‌تان را از خدای بزرگ مسئلت داریم».

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان