پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25675

لیبرمن در اجتماع اعضای حزب خود به آنان توصیه کرد که با خرید عمده این نشریه، ضمن کمک مالی به دست اندرکاران آن، نسخه های خریداری شده را به صورت رایگان در میان مردم پخش کنند.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از ابنا، «آویگدور لیبرمن» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی با حمایت از نشریه شارلی ابدو فرانسه که اقدام به نشر کاریکاتورهایی در توهین به نبی مکرم اسلام(ص) کرده بود؛ خواستار وارد کردن این نشریه به اراضی اشغالی شد.

رادیو اسرائیل در ادامه این گزارش آورده است: وی که رئیس حزب “خانه ما اسرائیل” نیز است؛ در اجتماع اعضای حزب خود به آنان توصیه کرد که با خرید عمده این نشریه، ضمن کمک مالی به دست اندرکاران آن، نسخه های خریداری شده را به صورت رایگان در میان مردم پخش کنند.

لیبرمن با بیان این که ترسی از مسلمانان تندرو نداریم، خاطرنشان کرد: ما از ترس آنان آزادی بیان را در اسرائیل محدود نخواهیم کرد(!).

گفتنی است، شرکت انتشاراتی ستمتاسکی (Stematsky) اسراییل، پیش‌تر تصمیم گرفته بود که به صورت عمده نشریه شارلی ابدو را خریداری کرده و در اراضی اشغالی بفروشد که از ترس واکنش‌های غیرمترقبه فلسطینیان از این اقدام خودداری کرد.

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان