پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25815

بازی رایانه‌ای «خاله قزی» از محصولات شرکت آنو رسانه هنر است که تابستان ۹۴ وارد بازار می‌شود.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از مهر، این بازی در مرحله موزیک گذاری است و پس از تست نهایی برای علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای ایرانی به بازا عرضه می‌شود.

بازی رایانه‌ای «خاله قزی» در سبک پلتفرمر دو بعدی تولید شده و از نظر هنری، سبک و سیاقی کاملا شاد و رنگارنگ دارد.

شخصیت اصلی بازی به نام خاله قزی، پیرزنی است که در اطراف شادی آباد زندگی می‌کند. بسیار باهوش و سرحال است و در عین حال هر روز منتظر بچه‌های دهکده است تا برای بازی کردن و درس‌ خواندن به خانه او بروند.

سرانجام روزی فرا می‌رسد که هیچ یک از بچه‌ها به خانه‌ پیرزن مراجعه نمی‌کنند. پس از پرس و جو «خاله قزی» متوجه می‌شود که تمام بچه‌های دهکده دزدیده شده‌اند. خاله قزی هم به سراغ زیرزمین مخفی خود رفته و آخرین اختراع خود را که یک روبات شبیه به کدوتنبل است را راه می‌اندازد تا ماجرا را پیگیری کند.

بازی رایانه‌ای «خاله قزی» دارای مراحل متعددی است. تمام بک‌گراندهای بازی با دست طراحی و رنگ‌آمیزی شده‌است. جزئیات در طراحی‌های مراحل مورد توجه قرار گرفته و در عین حال جنبه‌ طنز در بازی کاملا حفظ شده است. از طراحی شخصیت «خاله قزی» تا دشمنان و غیره نشان دهنده اهمیت عنصر طنز برای بازی‌ساز بوده است.

«خاله قزی» شخصیتی دوست داشتنی قصه های کودکانه ما بوده که روایتگر داستان یک پیرزن تنها که در خانه کدوی متحرک خود زندگی و به جاهای دور و نزدیک مسافرت می کند و حتما شما کارتونی خاله قزی که از برنامه کودک بخش شده را به یاد دارید پیرزنی باهوش و مهربان که از قدیم تا امروز در یاد ایرانی‌ها مانده است.

, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان