پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25375

امام جمعه موقت باغملک:

باغملک نیوز : حجت الاسلام باغشیرین تاکید کرد : دشمنان وقتی می بینند اسلام در حال پیشرفت است، درصدد دشمنی برمی آیند و چون به جایی نمی رسند شروع به توهین کردن می کنند.

به گزارش باغملک نیوز، حجت الاسلام باغشیرین امام جمعه موقت باغملک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن محکوم کردن اهانت اخیر نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر(ص) گفت : تبلور دین اسلام با ظهور انقلاب اسلامی روز به روز در حال گسترش است و ابرقدرت ها و دشمنان در هراسند و آن را تهدید برای خود می داند .

باغشیرین افزود : برای مقابل از این تهدید پروژه اسلام هراسی را کلید زدند و به دنبال این هستند که چهره زشتی از اسلام به جهانیان نشان دهند چراکه به خوبی می داند که در آینده بیشتر مردم جهان به اسلام رو می آورند.

وی با اشاره به اینکه دشمن برای ضربه زدن به ما آماده است، تاکید کرد : آنها وقتی می بینند اسلام در حال پیشرفت است، درصدد دشمنی برمی آیند و چون به جایی نمی رسند شروع به توهین کردن می کنند.

امام جمعه موقت باغملک گفت : آنها چون آشنا به اسلام هستند علیه اسلام کار می کنند.

وی افزود : انسان وارسته الهی که خود غربی ها در مورد عظمت او می نویسند همه حقایق را شهود کرد و چنان به خدا نزدیک شد که ابدا برای انسان ها قابل فهم نبود او با عصمت رفت و برگشت آن وقت آیا این انسان والا یک انسان خشن می شود که غرب به او توهین کند؟ انسانی که خدا برای بشر نازل کرد و برای بشریت آزادی و معنویت آورد.

خطیب جمعه موقت باغملک در ادامه، با اشاره به پیام رهبر انقلاب به جوانان جهان، اذعان کرد : پیام رهبر فرزانه انقلاب به جوانان اروپایی و آمریکایی بسیار مهم و روشنگرانه است.

حجت الاسلام باغشیرین خاطرنشان کرد : در این پیام رهبر معظم انقلاب جوانان اروپایی و امریکایی را دعوت به شناخت اسلام بدون هیچ واسطه از منابع اصلی کرده است.

, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان