پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25378

باغملک نیوز : مردم باغملک روز جمعه پس از اقامه نماز این هفته، در اعتراض به اقدام موهن نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» در اهانت به ساحت رسول اکرم (ص)، راهپیمایی کردند.

به گزارش باغملک نیوز، شرکت کنندگان دراین راهپیمایی مسیر مصلای نماز جمعه باغملک تا میدان امام خمینی (ره) را با سردادن شعارهای ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی طی کردند و اقدام موهن نشریه فرانسوی در هتک حرمت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام را محکوم کردند.

در راهپیمایی امروز مسئولان و کارکنان ادارات و نهادها، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی همراه و همگام با اقشار مختلف مردم با سردادن شعارهایی اقدام سخیف نشریه «شارلی ابدو» فرانسه در توهین به ساحت مقدس حضرت محمد (ص) را محکوم کردند.

IMG_7098

.

IMG_7094

.

IMG_7135

.

IMG_7143

.

IMG_7117

.

IMG_7126

.

IMG_7152

.

IMG_7122

.

IMG_7178

.

IMG_7186

, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. بنده ی بد

    آفرین بر مردم ولایی باغملک که همیشه در تمام صحنه های نبرد علیه ی کفر خروشیدن و پیام خودشونو به کشورهای اروپایی رسوندن که ما دوستدار پیامبر و اهل بیتش هستیم و اهانت به رسو الله اهانت به اسلام و شعیه ست و کشور های اروپایی اینو بدونن که شعیه تا آخرین قطره ی خونش پای دین و اسلام اهل بیت خواهد ماند همانطور که مردم عزیز باغملکی دیروز با راهپیمایی خودشون اینو به کشورهای اروپایی و بخصوص فرانسه فهموندن.

معرفی شهرستان