پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25615

استاندار خوزستان:

باغملک نیوز : استاندار خوزستان گفت: متاسفانه تعداد اماکن تفریحی استان بسیار کم است و چیزی که در پارک​های ما به وفور دیده می​شود قلیان است و اگر این را نیز جمع کنیم، چیزی برای تفریح نمی​ ماند.

به گزارش باغملک نیوز ، عبدالحسن مقتدایی در مانور مبارزه با مواد مخدر که امروز در اهواز برگزار شد؛ عنوان کرد:از سال گذشته تاکنون 130 طرح مبارزه با موادمخدر در استان تصویب شده که هم​اکنون در حال اجرا هستند.

وی ادامه داد:خانواده ​ها گاه نسبت به برخی مسائل فرزندان، بیش از اندازه حساسیت نشان می​دهند در صورتی که باید این حساسیت در انتخاب دوست بیشتر اعمال می‌شد زیرا دوست اولین شخصی است که در انحراف فرد تاثیر می​گذارد.

 

استاندار خوزستان اظهار کرد: فضای تفریحی استان باید توسعه یابد چرا که این فضاها بخش اعظمی از کار پیشگیری گرایش جوانان و نوجوانان به اعتیاد را انجام می‌دهند.

 

وی ادامه داد:متاسفانه تعداد اماکن تفریحی استان بسیار کم است و چیزی که در پارک​های ما به وفور دیده می​شود قلیان است و اگر این را نیز جمع کنیم، چیزی برای تفریح نمی​ ماند.

 

عبدالحسن مقتدایی یادآور شد: 1300 میلیارد تومانی که برای توسعه و ایجاد امکان تفریحی در خوزستان اختصاص یافته است، ابتدا برای خوزستان​گردی و تفریح مردم استان است.

رهیاب

, , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان