پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25467

شهروندان باغملکی در گفتگو با باغملک نیوز:

باغملک نیوز : این روزها قلب امت اسلامی جریحه دار است. اهانت به ساحت مقدس بهترین مخلوق عالم، دل هر انسان آزاده ای را خون کرده است.

به گزارش باغملک نیوز، این روزها قلب امت اسلامی جریحه دار است. اهانت به ساحت مقدس بهترین مخلوق عالم، دل هر انسان آزاده ای را خون کرده است.
در پی تکرار اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) و بی‌تفاوتی دنیای غرب به خروج از حد و مرز آزادی بیان شهروندان باغملکی نیز این اقدام بی شرمانه را محکوم کردند.
در همین خصوص تعدای از شهروندان باغملکی در گفتگو با خبرنگار ما از این حرکت بی شرمانه دنیای استکبار پرده برداشتند.
آقای ممبینی یکی از شهروندان و عضوی از بازاریان باغملکی است که در گفتگو با خبرنگار ما گفت : ما مسلمان هستیم و یک عشق وسیع به حضرت محمد(ص) داریم و نسبت به کسی که به ایشان توهین کند جبهه گیری خواهیم کرد.
وی افزود : حضرت محمد (ص) به عنوان آخرین پیامبر و ختم رسل و واسطه رسیدن فیض الهی به تمام مسلمانان جهان دارای اجر و قرب بسیار زیادی برای مسلمان هاست، تمام این آشوب ها و دشمنی ها در واقع به دشمنی با اسلام بر می گردد و اینکه این دشمنان بی مقدار بخواهند پیامبر مهربانی ها رو تمسخر کنند و به ایشان توهین کنند بی دلیل نیست.
این شهروند باغملکی خاطرنشان کرد : ما هم به عنوان یک مسلمان این طیف حرکات رو بی جواب نخواهیم گذاشت و تا آخرین قطره خون از دین و پیامبرمان دفاع خواهیم کرد.
ممبینی با اشاره به اینکه عدو شود سبب خیر اگر خدا بخواهد گفت : چه بسا که این اهانت ها باعث وحدت بیشتر مسلمانان شود.

شهروند دیگر باغملکی در گفتگو با باغملک نیوز می گوید : کسی که این توهین را کرده است نمی داند قبل از این که او به توهینش پی ببرد پیامبر ما برای او دعا کرده و از خدا برایش طلب آمرزش کرده است چراکه پیغمبر ما پیامبر رحمت است.

آقای مرادی ادامه داد : این اهانت بی شرمانه و مزدورانه زاییدۀ اتاق های فکر مثلث شوم آمریکا، انگلیس و صهیونیسم بین الملل با همراهی برخی از مزدوران دولت فرانسه در مواجهه با گسترش فرهنگ و مکتب سراسر نورانی اسلام و قطعه ای از پازل پروژه اسلام هراسی غرب به ویژه سران استکبار جهانی علیه اسلام و قرآن است.

وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد : ما از همه ملل آزاد جهان انتظار داریم که جلوی اهانت به مقدسات بیش از یک میلیارد مسلمان جهان را بگیرند و این توطئه ننگین را محکوم سازند.

خانم جعفری از شهروندان باغملکی در این زمینه گفت : دولت های وابسته به پول و قدرت در صدد هستند با دور نگهداشتن مردم بخصوص جوانان از اسلام واقعی به سلطه خود بر جهان ادامه دهند.
وی افزود : این دشمنان کینه توز، روزی با ساخت فیلم ضد اسلامی و روز دیگر با انتشار مطالب ضد اسلامی و روز دیگر با انتشار کاریکاتوری موهن از پیامبر اکرم(ص) و روز دیگر با توهینی دیگر به اعتقادات مسلمانان که همه اینها محکوم به شکست است، به جنگ با اسلام و وحدت مسلمانان می آیند.
این شهروند باغملکی در پایان اذعان داشت : ما این عمل اهانت آمیز و اندوه بار جاهلی را محکوم می‌نماییم و از دبیر کل محترم سازمان ملل می‌خواهیم تا با تصویب قانونی شامل و همه جانبه، جلوی هر گونه اهانت به ساحت انبیاء الهی را بگیرد.

, , , , , , , , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان