پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25264

باغملک نیوز : مراسمی بمناسبت بزرگداشت روز شهرستان باغملک در محل مصلی نماز جمعه باحضور ائمه جمعه، مسئولان شهرستانی و استانی، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

به گزارش باغملک نیوز، یادواره شهید حجت الاسلام سید فخرالدین طباطبایی شهید شاخص روحانیان خوزستان  ساعت 14:30 روز سه شنبه 30 دی ماه در مصلی نماز جمعه باغملک برگزار با حضور پرشور اقشار مختلف مردم ولایتمدار باغملک برگزار شد.

 

حجت الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان در ابتدای مراسم در سخنانی اظهار داشت : 30 سال پیش در چنین روزی در این شهرستان اتفاقی افتاد که از طرفی علمای ربانی و در صدر آنان شهید طباطبایی را خشنود و مردم باغملک را غم آلود و دلشکسته کرد.

 

وی گفت : روز شهادت این روحانی جلیل القدر به عنوان روز شهرستان انتخاب شد چراکه اقشار مختلف مردم باغملک نسبت به این روز احساس مالکیت دارند.

 _DSC0022

امام جمعه با اشاره به ارادت خاص و ویژه مردم باغملک به روحانیت و به خصوص به سادات، افزود : از شاخصه های شهید طباطبایی روحانی بودن، سید بودن، شهید شدن و مردمی بودن بود که مردم هم نسبت به ایشان وابستگی دارند.

 

در ادامه حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز به سخرانی در این زمینه پرداخت که متعاقبا در این پایگاه خبری انتشار می شود.

 _DSC0079

مرثیه خوانی و پخش کلیپ و اهدای هدایای به رسم یابود به فرزندان شهدا از دیگر برنامه های برگزار شده این مراسم بود.

_DSC0111

.

_DSC0032

.

_DSC0028

, , , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان