پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25662

حجت الاسلام حاجتی در یادواره شهدای آماد سپاه:

باغملک نیوز : حجت الاسلام حاجتی تاکید کرد: کسانی که خودشان به روغن سوزی افتاده اند در ملت تردید ایجاد نکنند ما از شهدا این درس را گرفتیم که تا آخرین قطره خون در راه ولایت و انقلاب بمانیم و ولی فقیه را تنها نگذاریم.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از رهیاب، حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز در یادواره 319 شهید آماد و پشتیبانی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان اظهار داشت: بعضی ها امروز از این حرفها خوششان نمی آید درصدد هستند تا به نسل جوان ما تلقین کنند که انقلاب اسلامی چراغش خاموش شده است.

وی ادامه داد: امروز بعضی ها از برگزاری مراسم برای شهدا خوششان نمی آید از این اشک ها استقبال نمی کنند می گویند برای اینکه باقی بمانیم باید با دشمن سازش کنیم می گویند باید دم کدخدا را ببینیم و خدا را کنار بگذاریم.

 

حجت الاسلام حاجتی تاکید کرد: کسانی که خودشان به روغن سوزی افتاده اند در ملت تردید ایجاد نکنند ما از شهدا این درس را گرفتیم که تا آخرین قطره خون در راه ولایت و انقلاب بمانیم و ولی فقیه را تنها نگذاریم.

وی در پایان گفت:وصیت نامه شهدا با سفارش به امام شروع می شود و با سفارش به اینکه “ای مردم دامان امام را رها نکنید” تمام می شود وصیت نامه شهدا این بود که امام را باور کنید و به او چشم بدوزید تا با امام به مقصد برسید امام ما در بعد زمان نمی گنجید و آینده را می دید او می دید که انقلاب اسلامی در مرزهای کشور محدود نمی ماند.

, , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان