پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 32199

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: دلواپسان منافع و مصالح کشور از وفادارترین نیروها به انقلاب اسلامی هستند و اظهارات آقای هاشمی علیه آنها غیرقابل قبول است.

آیت‌الله رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اظهارات هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه دلواپسان امروز در زمان امام، ایشان را اذیت می‌کردند، گفت: واقعاً از اینکه آقای هاشمی رفسنجانی، در بیانات خود تأمل نمی‌کنند و حرمت خود را با اظهارات فاقد ارزش و غیرمستند زیر سؤال می‌برند، متأسف هستیم.

آیت الله رجبی

وی با بیان اینکه، دلواپسان از نیروهای اصیل و وفادار به انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری هستند، تصریح کرد: دلواپسان منافع و مصالح کشور، از وفادارترین نیروها به انقلاب اسلامی هستند و اظهارات آقای هاشمی علیه منتقدان، غیرقابل قبول است؛ تربیت شدگان مکتب امام خمینی(ره) که امام راحل تا آخرین لحظه عمر شریفشان از آنها دفاع و برایشان هزینه دادند امروز دلواپس هستند چون نمی‌توانند نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی بی‌تفاوت باشند.

آیت‌الله رجبی با بیان “متأسفانه برخی اظهارات آقای هاشمی رفسنجانی در تقابل آشکار با بیانات و ارزش‌های امام راحل است”، تصریح کرد: اگر دلواپس نباشیم ممکن است امثال آقای هاشمی رفسنجانی اندیشه‌های امام راحل را تحریف و به‌گونه‌ای دیگر توصیف کنند لذا حق داریم که دلواپس تحریف بیانات و ارزش‌های امام خمینی(ره) توسط آقای هاشمی باشیم.

وی با ابراز “تحریف بیانات امام راحل توسط هاشمی خودش از بزرگترین دلواپسی‌های ماست”، گفت: در موارد متعددی ما شاهد تقابل اظهارات آقای هاشمی با حضرت امام بوده و هستیم؛ مثلاً در بحث منافقین آقای هاشمی به‌خلاف نظر حضرت امام(ره) معتقد بود که باید از منافقین برای مبارزه استفاده کرد؛ یا درباره ماجرای پایان جنگ، تغایر نظر آقای هاشمی با نظر حضرت امام(ره) بر کسی پوشیده نیست.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: به آقای هاشمی توصیه می‌کنم با حب و بغض اظهار نظر نکنند و خدا را در نظر داشته باشند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان