پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 32157

مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان از پرداخت ۲.۵ میلیارد تومان عیدی به خانواده زندانیان در سال جدید خبر داد و گفت: تقریبا ۱۵ تا ۲۰ هزار خانواده زندانی از این عیدی بهره‌مند شدند.

رحیم مطهرنژاد در گفت‌وگو با فارس با اعلام این خبر، گفت: اولویت ما در سال جدید همچون سال‌های گذشته توسعه اشتغال زندانیان در سراسر کشور است.

وی افزود: در همین راستا طی دو ماه آینده شاهد افتتاح کارگاه‌های حرفه‌آموزی زندانیان در استان‌های البرز، کرمان و فارس خواهیم بود.

مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان با تأکید بر نگاه ویژه مسئولان نظام به موضوع اشتغال زندانیان، اظهار داشت: مسئولان نظام جمهوری اسلامی و تمامی کسانی که به دنبال کاهش آسیب‌های اجتماعی هستند باید نگاه ویژه‌ای به مقوله اشتغال زندانیان داشته باشند، بدون شک توجه به این موضوع و استفاده از ظرفیت اشتغال زندانیان می‌تواند نتایج خوبی را به همراه داشته باشد.

مطهرنژاد در خصوص ترک تشریفات و خریداری بدون مناقصه محصولات زندانیان گفت: وزیر دادگستری در این زمینه قول مساعد داده اما متأسفانه ساز و کار لازم مهیا نشده و هنوز دولت و مجلس این موضوع را قبول نکرده‌اند که با ترک تشریفات محصولات زندانیان به فروش برسد.

 
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان