پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 32324

فرمانده سپاه خوزستان:

سردار حسن شاهوار پور اظهار داشت:در سالهایی که دشمنان به ما فشار می آورند تا فعالیت صلح آمیز هسته ای نداشته باشیم پاکستان کره شمالی دسترسی به بمب هسته ای پیدا کردند اما تمام هم وغم اینها جمهوری اسلامی است.

سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در همایش تبیین فرامینمقام معظم رهبری با تشریح توصیه های معظم له در سال94 اظهار داشت:وقتی یک مجموعه می خواهد به یک هدف والا برسد برای عبور از موانع و چالش های جدی نیاز به همدلی و همزبانی دارد.

وی ادامه داد:همدلی و هم زبانی در یک شرایط معمولی خیلی جایگاهی ندارد بلکه در شرایط سخت و بحران ها این همدلی و هم زبانی به کار می آید.
فرمانده سپاه خوزستان تاکید کرد:تحریم ها سال های اخیر واقعا شکننده بود هر دولت و ملتی در برابر این فشارها تسلیم می شد ولی آنچه که ملت ما را در برابر این سختی ها مقاوم کرد تا سر تسلیم فرود نیاورد همین همدلی و همزبانی بود.
سردار حسن شاهوار پور با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بر سر عزت وآبروی نظام اسلامی بسیار تاکید دارند عنوان داشت:هرجا احساس کنیم آّبروی نظام در خطر است و اگر کاری صورت بگیرد که خدای ناکرده به آبروی نظام خدشه وارد شود همه باید کمک کنند.
وی افزود:ارتقای آبروی نظام اسلامی یکی از مهمترین معروفاتی است که باید همه نسبت به آن دقت کنند هرکاری که به دشمن کمک کند یک منکر است.
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت:تضعیف فرهنگ اسلامی و علم وفن آوری می تواند منکر باشد همه اینها موضوعاتی است که می تواند در نصرت الهی خدشه وارد کند.
.
زمانی که دشمنان بخاطر فعالیت صلح آمیز هسته ای به ایران فشار می آوردندپاکستان و کره شمالی به بمب هسته ای دست پیدا کردند
.
وی ادامه داد:تقویت دولت تقویت نظام اسلامی است انتقاد باید در چارچوب منطق و استدلال باشد نقدهای شکننده ای که موجب تضعیف شوند در چارچوب شرع نیستند البته هم دولت باید نقدهای عالمانه را از منتقدین بپذیرد.
سردار حسن شاهوار پور با اشاره به اینکه بزرگترین چالش را رهبر انقلاب اقتصادملی می داند تصریح کرد:باید همه تلاش کنیم تا کشور در حوزه های اقتصادی پیشرفت های شایانی داشته باشد و از این گردنه سختی که دشمنان نظام برای انقلاب درست کرده اند به سلامت عبور کنیم.
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان با اشاره به پرونده هسته ای ایران تصریح کرد:همه می دانند اهداف دشمن از پیش کشیدن مباحث هسته ای خاص انرژی هسته ای نیست این دشمنی است که با انقلاب اسلامی دارد.
وی افزود:بیش از 15 هزار کلاهک هسته ای در دنیا وجود دارد 10 کشور به بمب اتم دسترسی دارند که امریکا در راس این کشورهاست در سالهایی که دشمنان به ما فشار می آورند تا فعالیت صلح آمیز هسته ای نداشته باشیم پاکستان کره شمالی دسترسی به بمب هسته ای پیدا کردند اما تمام هم وغم اینها جمهوری اسلامی است.
سردار حسن شاهوار پور خاطر نشان ساخت:کشورهای پیروز در جنگ جهانی دوم روبروی ایران ایستاده اند در مذاکرات هسته ای شاهد بودیم که این کشورها جلسات 8 ساعته بدون هیچ گونه استراحتی برای تسلیم کردن تیم مذاکره کننده ما برگزار می کنندکه البته باید مقاومت در برابر ان ها ادامه پیدا کند.
.
.
منبع : رهیاب
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان