پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 32270

لیگ برتر فوتبال نونهالان استان

باغملک نیوز : هفته سوم از رقابت های لیگ برتر فوتبال نونهالان استان با پیروزی چهار بر صفر تیم فوتبال نونهالان فرهنگ باغملک مقابل مهرگان رامهرمز به پایان رسید .

به گزارش خبرنگار باغملک نیوز در هفته سوم از رقابت های لیگ برتر فوتبال نونهالان استان تیم فوتبال نونهالان فرهنگ باغملک امروز ساعت 16 در ورزشگاه شهدای هفتم تیر میزبان تیم مهرگان رامهرمز بود که توانست میهمان خود را با چهار گل بدرقه کند .

.

این بازی که انتظار می رفت به دلیل گرد و خاک موجود در باغملک لغو شود ولی در شرایطی نسبتا خاک آلود برگزار شد و تیم فوتبال نونهالان فرهنگ باغملک سومین حریف خود را چهار گله کرد .

.

از وقایع این بازی می توان گفت : در نیمه نخست هر دو تیم حملات متعددی را بر روی دروازه های همدیگر داشتند و ضربات کرنر زیادی را بر سر دروازه حریف خود فرستادند اما موفق به گلزنی نشدند .

.

اما در نیمه دوم تیم فرهنگ باغملک با راهنمایی های کلیدی سرمربی خود بازی را خیلی خوب شروع کرد و توپ و میدان را در اختیار خود گرفت و توانست چهار گل به ثمر برساند .

.

از نکات شایان ذکر اینکه بازیکنان فرهنگ با ارائه یک بازی برتر و کسب سه امتیاز شیرین این دیدار توانستند 9 امتیازی و با تفاضل گل 10+ در صدر جدول گروه بایستد و برای همه مدعیان این دوره از مسابقات خط و نشان بکشند و نشان بدهند که مدعی اصلی قهرمانی در این مسابقات هستند .

.

http://uupload.ir/files/8fg2_01.jpg

.

در این دیدار رضا محمدی ، احمد رضا امیری زاده ، حسین بیژنی و بهزاد آذربار برای تیم نونهالان فرهنگ باغملک گلزنی کردند .

.

گفتنی است به دلیل پنج تیمی بودن گروهها تیم فوتبال نونهالان فرهنگ باغملک در هفته چهارم استراحت می کند تا خود را برای بازی با شاهین هفتکل در روز شنبه 29/01/94 ساعت 16 از هفته پنجم آماده کند .

.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان