پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 32769

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت ازآغاز ثبت نام نهایی حج تمتع از امروز خبر داد و گفت: پرداخت قسط دوم از طریق شعب بانک ملی آغاز شده است و به‌مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.

میزان:ناصر خدر نژاد درباره جزئیات حج تمتع در سال جاری اظهار کرد: ثبت نام برای این سفر معنوی در ایام نوروز صورت گرفته است و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، قرار شد هزینه ها در دو قسط پرداخت شود تا فشاری به زائران وارد نشود.

وی در ادامه با بیان این مطلب که قسط دوم و ثبت نام نهایی زائران از امروز آغاز خواهد شد، افزود: پرداخت قسط دوم از امروز از طریق شعب بانک ملی آغاز شده است و که این روند به‌مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه بیش از سه تا چهار هزار نفر در حج تمتع ثبت نام کرده‌اند، تصریح کرد: سفر حج تمتع از اول شهریور ماه آغاز و حجاج در قالب ۴۵۳ کاروان عازم این سفر معنوی خواهند شد.

خدر نژاد در خاتمه به هزینه سفر به سر زمین وحی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه هزینه های حج تمتع متغیر است، زائران امسال باید حدود هشت تا ۱۱ میلیون تومان باید برای اعزام به این سفر بپردازند.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان