پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 33450

امروز و در روز سفر دکتر روحانی به شیراز جمعی از دانشجویان این شهر با در دست داشتن پلاکاردهایی خواهان انتشار فکت شیت از رئیس جمهور شدند.

جهان، براساس کسب اطلاع خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران» از شیراز، به محض ورود روحانی و آغاز استقبال مردمی این دانشجویان با در دست گرفتن پلاکاردهایی با مضمون”محرمانه نداریم،منتظر فکت شیت ایرانی هستیم”، “مردم را از جزئیات مذاکره مطلع کنید”،”فکت شیت آمریکا را تکذیب کنید”،” انتشار فکت شیت ایرانی=همدلی دولت با ملت” و … و با سردادن شعار” روحانی،روحانی،فکت شیت ایرانی” درخواست ومطالبه خود را با دکتر روحانی درمیان گذاشتند که متاسفانه مورد مشاجره با لباس شخصی هایی که رئیس جمهور را همراهی می کردند واقع شدند.

به گفته یکی از حاضرین این دانشجویان با شناسایی ضاربین و به خیال اینکه کسی پاسخگوی مطالباتشان خواهد بود به مامورین نیروی انتطامی حاضر در محل برای تنظیم شکایت مراجعه کردند که پس از دقایقی بار دیگر گروهی با لباس شخصی به سمت آنان آمده و مشاجره کرده و سپس چهار تن از این دانشجویان را بازداشت نمودند.

دانشجویان هنوز در حال پیگیری وضعیت دوستان خود هستند.

با اینجال به نقل از ایرنا یک مقام مسئول در روابط عمومی ریاست جمهوری گفته است: «هیچ کسی و از جمله دانشجویان عزیز دستگیر نشده و یا مورد ضرب و شتم قرار نگرفته اند.»

عکسهای ارسالی از شیراز را در زیر می بینید:

منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

 
کد مطلب: 420212

 
 
 
 
 

اتحاد گانگستری برای حمایت از مردم بالتیمور آمریکا

سه گروه گانگستری در آمریکا برای حمایت مردم دربرابر خشونت پلیس به …

 

حاج‌عبدالله؛ نامی که در تاریخ خواهد ماند

مراسم گرامیداشت دهمین سالگرد ارتحال اسوه جهادگران مرحوم حاج‌عبدالله …

 
 لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان