پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 33395

مدیرکل دامپزشکی خوزستان:

کنار کوهی با بیان اینکه روند احداث کشتارگاه صنعتی شهرستان بهبهان متوقف شده است، گفت:خوشبختانه روند احداث کشتارگاه صنعتی شهرستان باغملک تسریع یافته است.

به گزارش باغملک نیوز، مصطفی کنار کوهی با بیان اینکه روند احداث کشتارگاه صنعتی شهرستان بهبهان متوقف شده است، گفت : خوشبختانه روند احداث کشتارگاه صنعتی شهرستان باغملک تسریع یافته است. این کشتارگاه نیاز شهرستان باغملک ایذه و بخشی از رامهرمز را تامین می کند.

 

وی با اشاره به آغاز به کار کشتارگاه دام اهواز عنوان کرد: خوشبختانه از زمان افتتاح این کشتارگاه در هفته گذشته تا به امروز کشتار گوسفندی در کشتارگاه دام اهواز در حال انجام است.

 

مدیر کل دامپزشکی خوزستان تصریح کرد: در کشتارگاه دام اهواز روزانه ۶۰۰ کشتار گوسفندی انجام می شود که این حجم کشتار بسیاری از نیاز شهر اهواز را برطرف می کند.

 

کنارکوهی با اشاره به مخالفت صاحبان کشتارگاه های سنتی با ساخت کشتارگاه دام اهواز، گفت: به رغم همه مخالفتهای صورت گرفته این سازمان نظارت های خود را بر روی روند فعالیت مراکز کشتار سنتی به خوبی انجام می دهد.

 

مدیر کل دامپزشکی خوزستان افزود: به طور حتم با ساخت کشتارگاه های صنعتی تولید صنایع تکمیلی و تبدیلی محصولات دامی رونق خواهد گرفت. احداث کشتارگاه های صنعتی می تواند زمینه ساز پرورش دام در استان باشد.

 

مهر

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان