پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 33194

تیم فوتبال سیاه جامگان با تساوی یک ـ یک مقابل داماش گیلان به لیگ‌برتر فوتبال ایران صعود کرد.

ورزش سه ، شاگردان رضا مهاجری که سال گذشته جنگ صعود به لیگ‌برتر را به پدیده باخته بودند، با ارائه یک بازی تهاجمی در حضور هواداران خودی به تساوی مقابل داماش رضایت دادند که این یک امتیاز به منزله لیگ‌برتری شدن این تیم مشهدی است. با این وصف استان خراسان در فصل آینده لیگ‌برتر دو نماینده خواهد داشت؛ اول پدیده و حالا سیاه جامگان.
.
در دو مسابقه حساس دیگر امروز، پاس همدان مقابل فولاد یزد یک ـ یک متوقف شد و مس رفسنجان نیز با وجود توقف مقابل پارسه به مرحله پلی آف صعود کرد که این موفقیتی برای وینکو بگوویچ سرمربی این تیم محسوب می‌ شود. در جدول گروه ب لیگ دسته اول، سیاه جامگان با 39 امتیاز صدرنشین شد و مس رفسنجان با 37 امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به پاس همدان به پلی آف رفت تا دیدار حساسی مقابل اکبر میثاقیان و مس کرمان داشته باشد.
.
در این گروه اتکای گرگان، شهرداری بندرعباس و راهیان کرمانشاه به دسته دوم سقوط کردند و شهرداری تبریز به مرحله پلی آف پایین جدولی ها رسید تا با استقلال اهواز دیدار کند. شهرداری امروز برابر گل گهر سیرجان در حالی که 2 بر صفر از حریف جلو بود، با نتیجه 2 ـ2 متوقف شد تا بقای شاگردان خداداد عزیزی در لیگ دسته اول در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.
.
در بازی دیگر این گروه شهرداری بندرعباس با وجود سقوط تیم بی‌انگیزه صنعت نفت آبادان را با 2 گل شکست داد.
.
نتایج کامل رقابت های هفته آخر لیگ دسته یک گروه ب به این شرح است:
.
شهرداری بندرعباس 2 – نفت آبادان صفر
.
سیاه جامگان یک – داماش گیلان یک
.
مس رفسنجان یک – پارسه تهران یک
.
شهرداری تبریز2- گل گهرسیرجان 2
.
پاس یک – فولاد یزد یک
.
جدول رده بندی لیگ دسته یک گروه ب:
.
1- سیاه جامگان/21 بازی/39 امتیاز
.
2- مس رفسنجان/21 بازی/ 37 امتیاز (تفاضل گل 8)
.
3- پاس/21 بازی/37 امتیاز (تفاضل گل 6 )
.
.

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان