پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 33536

فرمانده سپاه خوزستان:

سردار شاهوارپور اظهار داشت :بیش از 15هزار نفر از یمن 40 سال ماهیانه از عربستان حقوق می گرفتند تا اجازه ندهند اتفاقی در یمن رخ دهد .

به گزارش باغملک نیوز به نقل از آسماری نیوز، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مسجدسلیمان اظهار داشت : آنچه که امروز در اطرافمان رخ می دهد را بایدبا تاریخ گذشته مقایسه کنیم خصوصا آنجا که خداوند متعال سرنوشت دیگران رابه ما یادآوری می کند.

سردار شاهوارپور گفت: خداوند اگربه مومنین و پیامبران وعده پیروزی می دهد شرط هم می گذارد که برای حاصل شدن پیروزی باید این شروط اجرا شوند،همان چیزی که امروز مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند که اگر ما نصرت الهی را می خواهیم باید چهار محور و موضوع مهم که شامل نماز، زکات،امر به معروف و نهی از منکر می شود را در دستور کار قرار دهیم.
وی ادامه داد : با نگاهی که خداوند بندگان را به آن توجه می دهدحوادث تاریخی همیشه به نفع مستضعفین و کسانی که تحت ظلم هستند رقم خورده است ،در یک دوره ای فرعونیان با اقتداربه مرحله ای رسیدند که فرعون خود را خدای روی زمین می دانست اما در حوادثی که خیلی با ظرافت رقم می خورد 3 زن توانستند تاریخ استکبار فرعون را برهم بزنند مادر حضرت موسی ،خاله ایشان و آسیه همسر فرعون 3زنی بودند که توانستند با مدیریتی که خداوند متعال تشخیص دادند یک انقلاب را ورق بزنند.
فرمانده سپاه خوزستان در خصوص حوادث اخیرکشور یمن تصریح کرد : بیش از 15هزار نفر ازیمن 40 سال ماهیانه از عربستان حقوق می گرفتند تا اجازه ندهند اتفاقی در یمن رخ دهد اما ظرف یک ماه حوادث به گونه ای رقم خورد که اوضاع از کنترلشان خارج شد، در حالی که همه دستگاه های یمن در اختیارشان است حیات خلوتشان بر هم می ریزد.
سردار شاهوارپور تاکید کرد : این حوادث دست کسی نیست و اینکه می گویند حضور ایران است درست نیست بلکه نفس ملت ایران و امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری آنجاست .
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت : حادثه بعدی وجود با برکت امام عصر بعد از 11امام است که علیرغم غیبت ایشان اما برکت وجودش در جامعه به گونه ای است که انقلاب اسلامی به وقوع می پیوندد.
این فرمانده هشت سال دفاع مقدس یادآور شد : 35سال پیش فرمانده وقت سپاه اهواز نامه نوشتند که ما آماده جان دادن هستیم اما اسلحه نداریم ولی امروز جوانان خوزستانی و مسجدسلیمانی با اقتدار کامل در سواحل مدیترانه با مزدوران دست ساز آمریکا و اسرائیل می جنگند.
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان