پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 32585

مفتی سرشناس وهابی ” عائظ القرنی ” در افاضات جدید خود که سوژه رسانه های جهان شد ادعا کرد که همچون انیشتین و نیوتون کشف جدید و بزرگی کرده است .

مفتی سرشناس وهابی ” عائظ القرنی ” در افاضات جدید خود که سوژه رسانه های جهان شد ادعا کرد که همچون انیشتین و نیوتن کشف جدید و بزرگی کرده است .

وی در یکی از شبکه های اجتماعی و در صفحه شخصی خود فیلمی را منتشر کرد که در قسمت هایی از این فیلم میگوید : ” خداوند بر من منت نهاده و به کشف بزرگی همچون کشف های نیوتوون و انیشتین دست یافتم . دانشمندان جهان غرب به کشف های متعددی دست یافتند و من هم با منتی که خداوند بر من نهاده کشف جدیدی یافتم .

القرنی در ادامه این فیلم می گوید : من کشف بزرگی کردم که تفصیل آن را در فضای مجازی منتشر کردم و اسم آن را ” فرمول زندگی زناشویی ” گذاشتم ، بدین معنا که اگر شما عین این فرمول را در زندگی زناشویی خود استفاده کنید ، می توانید بهترین زندگی در جهان را داشته باشید .

مفتی عربستانی شرح در این فرمول و توصیه به مردان اینگونه بیان می کند : ” زمانی که همسرتان تندی کرد و عصبانی شد ، او را کتک نزنید و پرخاشگری نکنید ، بلکه سر خود را خم کرده و در روبرویش بنشینید و بگویید از شما عذر میخواهم و شیطان مرا گول زد و قول می دهم دیگر تکرار نکنم ” .

در واکنش به این فیلم برخی از کاربران ، نظرات جالبی را دادند :

یکی از کاربران با تمسخر این کشف نوشته : شیخ ، خسته نباشی منتظر کشفیات بعدی شما هستیم ، همچنین کاربر دیگری در واکنش به این فیلم نوشت : این یک نظر عادی هست [و کشف عجیبی نیست] اما این کلام عادی از زبان یک عالم وهابی بسیار عجیب است ، زیرا وهابی ها بدترین اهانت ها را به مقام زن دارند .

کاربر دیگری نوشته بود : ظاهرا شیخ هنوز ازدواج نکرده و به فکر ازدواج هست .

گفتنی است که عائظ القرتی قبلا هم نظرات جالبی داده بود ، وی قتل بشار اسد را واجب تر از قتل اسرائیلی ها می داند .

.

http://www.rahyabnews.com/files/fa/news/1394/2/3/4023_485.jpg

.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان