پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 32451

محمد پوررحمت الله بازيکن جوان تراکتور براي اولين در اين فصل در بازي با نسف قارشي ازبکستان در ترکيب ثابت قرار گرفت و نمايشي از خود برجاي گذاشت که تعريف هاي مهدي کياني و محمد ايرانپوريان بعد از اين بازي برانگيخت.

ورزش سه ، پوررحمت الله در مورد شکست مقابل نسف قارشی و حذف از رقابت های آسیایی گفت: بازی خیلی خوبی بود و با وجود اینکه ترکیب تغییرات زیادی داشت و آقای تونی به جوان های تیم اعتماد کرده بود، اما باز هم عملکرد کلی تیم خوب بود اما اسیر بدشانسی شدیم. نیمه اول 3 توپ به تیرک زدیم و نیمه اول هم گل اول را ما زدیم که مردود اعلام شد و متاسفانه در ادامه دو گل بعد خوردیم.

او در مورد عملکرد خودش در اولین دیداری که به طور ثابت به میدان رفت ادامه داد: من نمی توانم در مورد خودم نظر بدهم اما شنیده ام که بزرگان تیم مثل آقایان کیانی و ایران پوریان از تعریف کرده اند. خیلی آنها ممنونم زیرا همیشه حواسشان به جوان های تیم است. تشکر ویژه ای می کنم از آقای ایران پوریان که قبل از بازی از لحاظ روحی روانی من را آماده و تا آخرین لحظه با من صحبت کرد. من هم سعی کردم همه چیزهایی که من گفتند به کار برم و بازی خوبی انجام دهم.

وقتی از این بازیکن سوال شد که به خواسته خودش پشت ضربات کرنر می ایستاد یا تونی چنین چیزی را از او خواسته بود، پاسخ داد: نه با نظر خودم پشت ضربات کرنر نمی ایستادم بلکه تونی خواسته بود. یعنی تمام حرکاتی که در زمین انجام می شود به خواسته تونی است و هیچ کس سرخود کاری انجام نمی دهد.

هافبک سرخپوشان تبریزی در مورد بازی با پیکان نظرش را اینگونه بیان کرد: ما در لیگ قهرمان آسیا حذف شده ایم و باید به فکر لیگ برتر و قهرمانی در آن باشیم تا بتوانیم یک جام به هوادارانمان که در سرما و گرما از تراکتورسازی حمایت کردند، تقدیم کنیم و استارت این کار را از بازی با پیکان بزنیم.
.

.
پوررحمت الله در پایان افزود: از تمام هم تیمی هایم تشکر می کنم که به من کمک کردند بازی خوبی انجام بدهم. بخصوص از بزرگان تیم آقایان ایران پوریان، کیانی و آندو تیموریان من از لحاظ فنی و اخلاقی از این سه بزرگوار در این مدت چیزهای زیادی یاد گرفته ام. تشکر ویژه را از تونی می کنم که به من اعتماد کرد، او مربی بسیار بزرگی است

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان