پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 32540

مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان :

محمد مرادی اظهار داشت:در زمینه آموزش و اشتغال توانستیم کلاس های آموزش های فنی و حرفه ای را برای بسیجیان استان برگزار کنیم در نهضت سوادآموزی هم حدود 5 هزارنفررا با سواد کردیم.

محمد مرادی مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان در خصوص اقدامات یک ساله بسیج سازندگی استان اظهار داشت:در یک سال گذشته حدود 13میلیاردتومان تسهیلات برای تحقق اقتصاد مقاومتی در اختیار متقاضیان قرار دادیم که حدود900کارگاه اقتصاد مقاومتی در سرتاسر استان راه اندازی شد.

.

وی ادامه داد:در پروژه های محرومیت زدایی هم حدود 400 پروژه در طول یکسال گذشته اعم از احداث پل های کوچک،مسجد،آب رسانی به روستاها،تکمیل حوزه های علمیه،ساخت خانه برای محرومین و… به بهره برداری رساندیم.
.
900کارگاه اقتصادمقاومتی توسط بسیج سازندگی خوزستان راه اندازی شد/بسیجیان 5هزار خوزستانی را دریک سال باسواد کردند/مشارکت 5هزاربسیجی در اردوهای جهادی استان
.
مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان تاکید کرد:در ایام نوروز حدود 40 گروه جهادی به مناطق محروم استان اعزام کردیم در سال گذشته حدود 5هزار بسیجی در اردوهای جهادی ما شرکت کردند که بخشی از آن بسیجیانی بودند که از استان های دیگر به خوزستان آمدند.
.
وی اضافه کرد:در زمینه آموزش و اشتغال توانستیم کلاس های آموزش های فنی و حرفه ای را برای بسیجیان استان برگزار کنیم در نهضت سوادآموزی هم حدود 5 هزارنفررا با سواد کردیم.
.
مرادی گفت:در زمینه بهداشت و سلامت،تیم های پزشکی متشکل از متخصصین را به مناطق محروم استان اعزام کردیم که مجموعا 300 تیم پزشکی به مناطق محروم اعزام شدند.
.
.
.
منبع : رهیاب
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان