پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 64899

امام جمعه مسجدسلیمان در باغملک ؛

امروزه در دنیای سلطه رسانه ،میزگرد ها ، نشست ها ، سایت ها و … کاری به مغز و دل ما می کنند که راه را گم کنیم.

به گزارش باغملک نیوز حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجد سلیمان در مراسم اربعین شهید فرزادزنگنه با اشاره به آیه ای از قرآن در باب جایگاه والای شهدا گفت : اگر این جوانان با مروت در مقابل دشمن سینه سپر نمی کردند اکنون اثری از مساجد ،ذکر و دعا نبود و جهان را جهل و ظلم و فساد در برمی گرفت ، این کشور مدیون شهدا هستند.

وی با بیان اینکه با شهدا راه گم نمی شود تصریح کرد: راه شهدا همان راه امام ، خدا و راهی ست که رهبر انقلاب در سالروز رحلت امام راحل (ره) روی موضوع مهم تحریف ، تبدیل و تغیر امام دست گذاشت ، زیرا بعد از 37 سال که از سن انقلاب عده ای دنبال این هستند با خمینی خمینی را شکست دهند .

حجت الاسلام و المسلمین امینی با اشاره به اینکه در روزگار امروز نبرد کلمه ها و جنگ واژه ها وجود دارد بیان کرد: امروزه در دنیای سلطه رسانه ،میزگرد ها ، نشست ها ، سایت ها و … کاری به مغز و دل ما می کنند که راه را گم کنیم و بعضی حزب الهی هایی که روحیه استکبارستیزی دارند را منزوی می کنند.

وی عنوان کرد : وقتی حرف از پافشاری بر اصول بیاید انگ تندروی ، به انقلابی ها برچسب افراطی می زنند و غیرت داشتن را تعصب بی جا می نامند ،استقلال را انزوا و ضرر اقتصادی می دانند ، از کلمه حق به جای تکلیف ، از گفتمان ملی به جای گفتمان دینی ، و از روحیه مطالبه گری بجای ایثار و از خودگذشتن استفاده می کنند.

امام جمعه مسجدسلیمان اذعان داشت : از ایالات آمریکا دست بر نمی دارند اما به انقلاب 37 ساله ما کد می دهند که اگر می خواهند اقتصاد و معیشت شما به بار بنشیند دست از گفتن مرگ بر آمریکا بردارید اما مگر روسیه و سوریه مرگ بر آمریکا گفتند که 34 هزار کودک سوری را به اروپا وارد کردند و 10 هزار کودک را بعنوان قاچاق به بردگی گرفتند.

وی ادامه داد : مقاله ای از تشخیص مصلحت نظام کشور بیرون می آید و می گوید که ما به دنبال انقلاب اسلامی بودیم یا جمهوری اسلامی ؟ ما که به جمهوری اسلامی رسیدیم پس صحبت از انقلابی اسلامی نکنید ، این یعنی واپس گرد و عقب گرد آیا حاضرید به عقب برگردید؟

حجت الاسلام و المسلمین امینی به پروژه 16 و17 عسلویه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا اشاره کرد و گفت : بچه های سپاه این پروژه را تکمیل کردند و تحویل دولتی دادند که در این دو سال هیچ آمریکایی و اروپایی به او یک ریال نداد و وعده روی وعده می دهند و این پروژه تکمیل شد تا اگر دولت ها آمدند و مشکل اشتغال جوانان را حل نکردند فردا بر علیه اسلام آدرس غلط ندهند .

وی با بیان اینکه بچه های سپاه دلشان برای اقتصاد می تپد عنوان کرد : سردار سلامی در این باب گفت اگر دولت اجازه دهند سی عسلویه را کامل می کنیم تا این منابع را ازدست ندهیم ، اما چرا به جوانان فرصت نمی دهند آیا این بچه ها فقط برای امنیت ملی می خواهند؟

امام جمعه مسجدسلیمان اذعان داشت : در وزارت دفاع پهباد و هلی کوپتر و ده ها نوع موشک ساختند حالا چرا نظام جمهوری از پس ترمیم پراید بر نمی آید ؟ چون در وزارت دفاع بین رزمنده ها مافیای کثیف پول و مافیای سرمایه سالاری دزدی نیست اما در بعضی نظام های اقتصادی مافیا و در نظام پولی و گمرکی ما فساد وجود دارد .

وی با بیان اینکه با ولایت فقیه ست که ایران می ماند و دیکتاتوری می رود تصریح کرد: امام راحل بارها گفتند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد نه اینکه با نوه هایم باشید ،البته نوه های امام گرامی هستند ولی کسانی که سودجو هستند سنگ آنها را به سینه می زنند ، همه ما ایرانیان نوه ها و نتیجه امام هستیم، اما معیاری که راه امام تبیین کرد ولایت فقیه بود.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان