پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 65387

امام جمعه باغملک :

نماینده ولی فقیه در باغملک عنوان کرد : اینکه کسی بگوید فلانی فامیل من است و می داند اصلح نیست ولی چون فامیل است رای به خلاف می دهد نسبت به این کار خود روز قیامت باید پاسخگو خواهد بود.

به گزارش باغملک نیوز حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد در همایش بصیرتی که با موضوع انتخابات برگزار شد ،عنوان کرد : مهمترین ویژگی جامعه ولایی و آحاد همتراز انقلاب داشتن بصیرت است ،بصیرت یعنی بتوانیم خطرهای جامعه و راه های صعود جامعه را تشخیص دهیم که امروزه کار فردی نمی تواند اثرگذار باشد بلکه کار باید تشکیلاتی و نظام ساز باشد .

وی با بیان اینکه تا انتخابات یک روز مانده است بیان کرد : اولین نقش و اساسی ترین کار ما این است که اخلاق انتخاباتی را به جامعه تزریق کنیم .

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد با اشاره به اینکه مجلس عزای اهل بیت(ع) اینگونه نباید به سخره گرفته شود گفت :موج بی اخلاقی در انتخابات تا باغملک آمده است که شب شهادت حضرت زهرا(س) کاندیدایی که خود را متدین معرفی کرده توشمال و موسیقی پخش می کند .

وی افزود: فلان کاندیدا در خبرگان شرکت می کند و شعار اشتغال می دهد ، خبرگان رهبری که حقوقی ندارد و جایگاه اداری برای مسائل اجرایی ندارد، این کاندیدا آحاد مختلف جامعه را باید خارج از دایره فهم فرض کند ، چقدر مهم است که این چنین می کنند.

امام جمعه باغملک خاطر نشان کرد : وظیفه دیگر ما حساس کردن جامعه نسبت به این است که سرنوشت در نوک قلم شان و در گرو تصمیمی است که در روز انتخابات می گیرند و این تصمیم را با اعتقاد به تکلیف و وظیفه شرعی بگیرند.

وی تصریح کرد : کاندیدای مورد نظر باید شاخص هایی داشته باشد از جمله : توانایی تشخیص جریانات سیاسی حاکم بر دنیا داشته باشد، بداند فلسفه ای که پشت سر نظام سرمایه داریست چیست ؟، عزت اسلامی جامعه اسلامی را حفظ کند، تشخیص بین اهم و مهم برای او آسان باشد، نسبت به مبانی سیاسی ،اقتصادی، فرهنگی جهان از ما مستحکم ترو مسلط تر باشد.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی نژاد بیان کرد : بعضی کاندیداها هدف شان دور زدن مردم است و به پشتوانه رای مردم احساس قدرت کردند ،ولی مگر کاندیدایی که نماینده شد نمی داند دوره نمایندگی اش تمام می شود آیا تصور کرد وقتی نماینده شد تمام دنیا از آن اوست ، حالا دوره اش تمام شد اقبال اوآنقدر کم است که مردد ماند چطور کنار رود .

وی بیان کرد : قدرت رای مردم همیشه هست اما کسی پیروز انتخابات می شود که غم خوار مردم ، به فکر مردم وساده زیست و صاحب تشخیص مسائل باشد ، قدرت پیگیری مشکلات مردم داشته باشد و تقوای عملی او برای مردم ثابت شده باشد.

نماینده ولی فقیه در باغملک عنوان کرد : اینکه کسی بگوید فلانی فامیل من است و می داند اصلح نیست ولی چون فامیل است رای به خلاف می دهد نسبت به این کار خود روز قیامت باید پاسخگو خواهد بود.

لینک کوتاه مطلب :
  1. هزاروند زنگنه

    خدا رو شکر ، یک نفر پیدا شد حرف دل ما رو بزنه،نامزد هایی که از همین الان حرمت شکنی می کنند در ایام شهادت دخت نبی اکرم و هنگام اذان،اگه به صحن علنی مجلس ورود پیدا کنند خدا می داند دست به چه کارهایی بزنند،خدا ان شا الله عاقبتشان را بخیر کند.

معرفی شهرستان