پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 65381

ناحیه مقاومت سپاه باغملک با صدور بیانیه ای به مناسبت دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین انتخابات خبرگان رهبری از آحاد مردم جهت حضور در پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات ۷ اسفند دعوت به عمل آورد.

به گزارش باغملک نیوز ؛ سرهنگ علی طاهری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه باغملک در بیانیه‌ای با دعوت از اقشار و آحاد مختلف مردم شهید پرور باغملک برای مشارکت پرشور و حداکثری در انتخابات مجلس خبرنگان رهبری و  مجلس شورای اسلامی، 7 اسفند ماه را استمرار مردم سالاری دینی و روز نمایش اقتدار سیاسی و عزم و اراده ملی ایرانیان برای تداوم انقلاب و ستیز با دشمنان نظام و میهن اسلامی دانست.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

“انتخابات مصونيت بخش به كشور است.”

حضرت امام خامنه اي «مدظله العالي»

بدون تردید انتخابات یکی از مهمترین عرصه های تجلی و ظهور مردم سالاری دینی است و در تمامی سال های پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شاهد حضور حماسی و افتخار آفرین مردم در پای صندوق های رای بوده ایم و در انتخابات پیش رو نیز با توجه به رقابت های انتخاباتی و فضای گرم و پرشور تبلیغات همچون سال های قبل شاهد این حضور دشمن شکن خواهیم بود و این انتخابات بار دیگر به همه جهان اثبات می کند که نهاد های اصلی و ارکان نظام اسلامی برآمده از رای و اراده ملت بزرگ ایران است.

مشارکت سیاسی مردم و حضور حداکثری آنها در انتخابات، لبیک به ندای رهبر فرزانة انقلاب اسلامی است و تحقق شعار انسجام ملی موردنظر آن رهبر حکیم در گرو این حضور خواهد بود.

بدین ترتیب، عزت و عظمت ایران اسلامی به رخ جهانیان کشیده خواهد شد و به یاری خدا، بار دیگر تمامی آرزوهای اردوگاه استکبار و مزدوران نظام به خوابی پریشان و آشفته بدل خواهد گشت.

يقين داريم باردیگرملت آگاه ، بیداروهمیشه درصحنه درپشتیبانی ازنظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که حاصل قطره قطره خون فرزندان شهيدان مرزوبوم است، برگی زرین در تاریخ جهان ثبت خواهندکرد وبا حضورمیلیونی وحماسه ساز خويش ،خود در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری تمامی دشمنان این آب وخاک ثابت مي نمايند که ایرانیان تا آخرین قطره خونشان در حمایت ازانقلاب ، رهبري وارزشهای والای انقلاب اسلامی ایستاده اند .

ناحیه مقاومت سپاه باغملک نیز خود را برای شرکت پرشور در این میثاق پرشکوه، ملزم و متعهد می­داند و از تمام مردم سرفراز، احزاب، گروه­ها، اصناف، هنرمندان، دانشگاهیان و فرهیختگان برای شرکت حداکثری در انتخابات دعوت می­ نماید.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان