پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 64997

رئیس شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان در پاسخ به اینکه رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند که اگر دشمن از کسی حمایت کرد شما به آن شک بکنید، نظر شما در این باره چیست؟ گفت: قطعا آقا درست می‌گویند.

محمدرضا عارف رئیس شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان  در پاسخ به سئوالی درباره حمایت رسانه‌های بیگانه همچون بی بی سی انگلیس از لیست اصلاح طلبان و آقای هاشمی، گفت:کی حرف‌های بی بی سی برای ما مستند بوده است؟ آیا بی بی سی به دنبال خیر و صلاح کشورماست.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا بی بی سی از اصلاح طلبان حمایت می‌کند، تصریح کرد: آنها حرف خودشان را می‌زنند.

عارف در پاسخ به این سئوال که چرا رسانه‌های بیگانه درباره اصولگرایان از این حرف‌ها نمی‌زنند، گفت: آنها برای ایجاد فتنه و تفرقه این کار را می‌کنند؛ برای اینکه چهره‌های مومن، انقلابی و همیشه در صحنه را زیر سئوال ببرند و حالا یک عده هم تکلیف شرعی خود می‌دانند که به این امر دامن بزنند.

معاون اول دولت اصلاحات در پاسخ به اینکه رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند که اگر دشمن از کسی حمایت کرد شما به آن شک بکنید، نظر شما در این باره چیست؟ گفت: قطعا آقا درست می‌گویند. اگر دشمن بخواهد شیطنت بکند چی؟ یکی از راه‌‌های نفوذ، شیطنت‌کردن و تفرقه انداختن است. البته فرمایش رهبر انقلاب فصل الخطاب است و باید همه به آن توجه کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا از رسانه‌های بیگانه و بی بی سی اعلام برائت رسمی نمی‌کنید؟ به این گفته بسنده کرد که از چه چیزی اعلام برائت کنیم؛ من 24 ساعته باید از بی بی سی اعلام برائت رسمی کنم؟ بیکارم.

عارف در پاسخ به سئوالی درباره اینکه برخی دولتی‌ها گفته‌اند اگر حتی شما رای هم بیاورید ما از لاریجانی برای ریاست مجلس حمایت می‌کنیم، گفت: این مباحث برای بعد از پیروزی و ورود به مجلس است؛ زمانی که فراکسیون‌ها شکل بگیرند.

 بخش فارسی رسانه سلطنتی انگلیس، بی بی سی اخیراَ با دعوت از برخی اصلاح‌طلبان فراری همچون نورالدین پیرموذن نماینده مجلس ششم، رسما به به تعریف و تمجید از لیست جریان اصلاح‌طلب برخاسته بود. همچنین این رسانه سلطنتی در روزهای گذشته تلاش گسترده‌ای را برای رای نیاوردن فقهایی همچون علامه مصباح  و آیات جنتی و یزدی در انتخابات مجلس خبرگان انجام داده است.

هفته گذشته رهبرمعظم انقلاب نیز در دیدار  با جمعی از مردم آذربایجان شرقی با اشاره به ورود صریح رسانه‌های دشمن از جمله بی بی سی به جبهه‌بندی داخلی انتخابات  و اینکه دشمن «دستورالعمل می‌دهد که به چه کسی رأی بدهید یا ندهید» فرموده بودند:«رادیوی انگلیسی دارد به مردم تهران دستورالعمل میدهد به فلانی رأی بدهید، به فلانی رأی ندهید! معنای این چیست؟ انگلیسی‌ها دلشان تنگ شده برای دخالت کردن در ایران… اینکه ما عرض می‌کنیم در انتخابات، مردم با بصیرت، با آگاهی، با دانایی وارد بشوند، به‌خاطر این است؛ بدانند دشمن چه میخواهد؛ وقتی شما دانستی دشمن چه میخواهد، عکس او عمل میکنی؛ معلوم است.»

 
منبع: تسنیم
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان