پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 65327

دبیرکل جمعیت ایثارگران گفت:برای تغییر وضعیت اقتصادی کشور و خارج شدن از این شرایط وخیم اقتصادی، کاندیداهای ائتلاف اصولگرایان برنامه‌های بلند مدت و کوتاه مدتی را پیش‌بینی کرده‌اند.

حضور حسین فدایی در خبرگزاری تسنیم

تسنیم : حسین فدایی دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه‌های کاندیداهای ائتلاف اصولگرایان برای حل مشکلات اقتصادی در مجلس دهم اظهارکرد: برای تغییر وضعیت اقتصادی کشور و خارج شدن از این شرایط وخیم اقتصادی، کاندیداهای ائتلاف اصولگرایان برنامه‌های بلند مدت و کوتاه مدتی را پیش‌بینی کرده‌اند و امید است با ورود به مجلس این برنامه‌ها به سرعت عملیاتی و اجرایی شود.

وی تاکید کرد: ما با آزاد سازی قیمت‌های کالاهای دولتی به شدت مخالف هستیم و روی اصلاح نظام بانکی و عملیاتی اصرار داریم و الگوهای اسلامی را مبنای کاری خود قرار داده‌ایم.

فدایی تصریح کرد: همه نامزدهای اصولگرا در لیست ائتلاف در حوزه‌های مختلف دارای تخصص بالایی هستند. از جمله در حوزه اقتصادی، اقتصاددانان زیادی در لیست 30 نفره اصولگرایان حضور دارند.

وی در خاتمه درباره تخریب و هجمه رسانه‌های بیگانه علیه آیات مصباح، جنتی و یزدی گفت: طبیعی بود که آیات مصباح، یزدی و جنتی به دلیل مواضع اصولی و درخشان خود در مسیر آرمان‌های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی مورد تخریب دشمنان این نظام قرار بگیرند.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان