پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 65334

در اقدامی عجیب فرماندار رامشیر برای پوشش خبری انتخابات در شهرستان متبوع توسط پایگاه خبری شهرستان این کار را روشی نامرسوم و غیرضرروی تلقی کرد.

رهیاب، در اقدامی عجیب فرماندار رامشیر برای پوشش خبری انتخابات در شهرستان متبوع توسط پایگاه خبری شهرستان این کار را روشی نامرسوم و غیرضرروی تلقی کرد.

در این روزها که استاندار خوزستان و همه فرمانداران شهرستانهای تابعه از مهیا شدن همه تمهیدات و ساز کارها برای برگزاری یک انتخابات سالم و ایده‌ال سخن می گویند و همچنین هماهنگی ها برای انعکاس حضور مردم در پای صندوق های رأی را انجام شده می دانند.

در رامشیر اما سعید فیوضی فرماندار این شهرستان انعکاس حماسه حضور مردم در انتخابات توسط خبرنگاران را کاری نامرسوم می داند تا آنجا که نامه رسمی پایگاه خبری این شهرستان جهت انعکاس و پوشش خبری انتخابات در این حوزه انتخابیه را برنمی تابد و در پاسخ به نامه پوشش خبری انتخابات آن را غیرضروری می داند.

خبرنگارانی که در طول یکسال همه اخبار و سخنرانی های مدیران و مقامات را برای اطلاع رسانی از اقدامات دولت و انعکاس آن پوشش می دهند و نقش ویژه ای در ایجاد شور و نشاط اجتماعی و سیاسی دارند.

این در حالی است که تاکنون برای پوشش خبری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیش از 500 خبرنگار خارجی و بیش از هزارها خبرنگار داخلی برای انعکاس خبر نام نویسی و ساماندهی شده اند.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان