پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 65413

باغملک نیوز گزارش می دهد :

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان همزمان با سراسر کشور در شهرستان باغملک در حال برگزاری ست .

.

 به گزارش باغملک نیوز؛ رای‌ گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان، از ساعت 8 صبح امروز به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد.

در حاشیه اجرای انتخابات امروز خبرنگار باغملک نیوز با حضور در فرمانداری با بعضی از مسئولین باغملک  در مورد این حماسه بزرگ صحبت کرد که در زیر می بینید :

 .

.

حضور پرشور مردم  نشان دهنده این است که پای ارزش های نظام و انقلاب ایستادند

حیایی اهوازی فرماندار باغملک خطاب به مردم شهید پرور باغملک گفت :  همه توصیه می کنم  به تاسی از رهبر معظم انقلاب پای صندوق اخذ رای بیایند و رای خود را زودتر به صندوق بیندازند زیرا در پایان وقت ازدحام صورت می گیرد .

 

وی با اشاره به اینکه  حضور پرشور نشان دهنده این است که مردم پای ارزش های نظام و انقلاب ایستادند گفت :همیشه دشمنان نظام به ویژه استکبار از فرصت های مهم می خواهند به ما ضربه بزنند لذا در امپراطوری رسانه ای هجمه عظیم تبلیغات مبنی بر عدم حضور مردم را  وارد می کنند ولی حضور مردم ما  مشت محکمی به صورت آنها  خواهد بود و پیام ما به دشمنان پیروزی و توسعه نظام و اسلام و نابودی استکبار است.

 

فرماندار باغملک بیان کرد:   کاندیدا تمکین به مسائل قانونی کنند و به عوامل شعب اعتماد داشته باشند  و بدانند اولین وظیفه ما برگزاری انتخابات سالم و دقیق است، لذا در بحث کنترل احساسات هواداران کاندیدا  می توانند موثر باشند و اگر موردی باشد از طریق مجرای قانونی وارد شوند.

 .

 

.

حضور پرشور مردم نشان دهنده ولایت مداری آنهاست

سرهنگ طاهری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه باغملک  بیان کرد: با توجه به تبلیغات دشمن برای عدم حضور  مردم در انتخابات ، مردم  ایران  ثابت کردند بابت این انقلاب که شهدای زیادی بخاطر آن اهدا کرد بار دیگر  در صحنه حضور می یابند .

 

وی عنوان کرد : مردم هیچوقت اجازه نمی دهند دشمن به اهداف شوم خود برسد و این ولایت مداری مردم باغملک مشت محکمی به دهن یاوه گویان بود .

 

سرهنگ طاهری گفت :انتظار داریم  مردم مسائل قانونی را رعایت کنند و هیئت نظارت هم تمام سعی خودرا می کنند حق کسی ضایع نشود .

 .

 

.

هرچه مردم بیشتر حضور پیدا کنند دشمنان مایوس تر می شود

آقای کردی رئیس آموزش پروش باغملک گفت : : حضور مردم نشانه اقتدار نظام است و هرچه مردم بیشتر حضور پیدا کنند دشمنان مایوس و بر قدرت دوستان افزوده می شود لذا  مردم هر چه سریعتر حضور پیدا کنند .

 

وی افزود : هر چه دشمن بیشتر تبلیغ کند مردم ما حریص می  شود که دشمن را ناامید کنند و مردم ما آگاه و بصیر هستند و دشمن بداند ما همچنان در صحنه ایم و حافظ انقلاب و نظام هستیم .

 .

.

انتخابات تزریق خون سالم به کالبد انقلاب است

کیان پور دادستان باغملک اظهار داشت : صندوق های انتخابات با رای رهبر معظم انقلاب متبرک شدند  و با توجه به جمعیت توصیه می کنیم مردم  سریعتر رای خود را بدهند زیرا درساعات پایانی ازدحام بیشتر می شود .

 

وی عنوان کرد : حضور مردم نشان دهنده عشق به سرنوشت و هویت شان است و این انقلاب نتیجه حضور مردم است و مردم در هر زمان که لازم باشد اعلام وجود می کنند ، ان شالله  با این اعلام حضور انقلاب را به صاحب اصلی برسانیم .

 

کیانپور بیان کرد : مردم در رای دادن پیام خود را به دشمن می دهند تا زمانی که مردم هستند دشمن ساکت می شوند و گزندی به انقلاب نمی رسد .

 

وی تصریح کرد  : رسانه های غربی هرچه بیشتر تبلیغ می کنند حضور مردم بیشتر است مردم آگاهانه تصمیم می گیرند و عکس خواسته دشمن را انجام می دهند .

 

دادستان باغملک گفت : هرکس اکثریت رای مردم را بدست آورد نشان می دهد  برنامه های خود را بهتر ارائه داده و مردم بر اساس آن رای دادند ، وقتی شخصی پیروز می شود این پیروزی فقط برای  یک طیف نیست بلکه ان فرد نماینده کل مردم است ان شاالله شاهد جشن پیروزی در 8 اسفند خواهیم بود.

 

وی با اشاره به اینکه  انتخابات تزریق خون سالم به کالبد انقلاب است افزود : با توجه به وجود رسانه های دیداری و شنیداری میزان تخلف بسیار پایین آمده است و  در منطقه بعضی حرکت ها انجام می شود لذا کسانی که بخواهند رای بخرند ، تهدیدی یا تخلف کنند دستگاه قضایی  برخود می کند .

 

 .

.

روز رقابت تمام شد ،ان شالله پساانتخابات روز رفاقت باشد

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی نژاد ضمن تبریک بخاطر حضور مردم پای صندوق رای   گفت: می بینیم که مجموعه هیئت اجرایی و نمایندگان کاندیدا با الفت در حال اداره کردن انتخابات هستند و باید تبریک گفت که اینگونه لبیک گویانی پیدا می شود در این خیر بزرگ خود را شریک می کنند .

 

وی خطاب به کسانی که هنوز رای ندادند  گفت: هر کس به این منطقه عشق و به سرنوشت خود علاقه دارند و آرزوی پیشرفت برای منطقه دارد نباید در خانه بنشیند ، باید رای دهد تا سرنوشت خود را رقم بزنند .

 

امام جمعه باغملک بیان کرد : حضور مردم در انتخابات مشتی محکمی بر دهن یاوه گویان است و این حضور برای   دوستداران نظام اسلامی باعث تقویت قلوب می شود و و لبییک به ندای رهبر است و پیام حضور مردم برای دشمنان این است که  ما از دشمنان وکسانی که به  روز 7 اسفند دلخوش کرده بودند تبری جستیم.

 

وی در خطاب به هواداران کاندیداها گفت : هواداران کاندیداها بدانند روز رقابت تمام شد ،ان شالله پساانتخابات روز رفاقت باشد.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان