پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 65170

فرماندار باغملک در گفتگو با باغملک نیوز:

اگر شورای نگهبان به این نتیجه رسید که کسی باید رد و صلاحیت شود تا روزهای آخراحتمال تغییر در تعداد کاندیدا وجود دارد

به گزارش باغملک نیوز لطیف حیایی اهوازی در گفتگو با خبرنگار باغملک نیوز با بیان اینکه کلیه مقدمات اولیه برای برگزاری انتخابات انجام شده است اظهار داشت : در شهرستان باغملک و بخش های تابع 100 شعبه اخذ رای، شامل 50 شعبه ثابت و 50 شعبه سیار پیش بینی کردیم .

وی تصریح کرد: کلیه اعضای شعب و کاربران تعیین شدند ، فرایند آموزش را طی کردند و در چهارمرحله همزمان با سراسرکشور بصورت مشترک مانور برگزار شد.

فرماندار باغملک عنوان کرد: صندوق و امکانات اولیه را از استان آوردیم و در شهرستان مستقر کردیم و حمل نقل و پشتیبانی برای روز انتخابات فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد : از زمان آغاز تبلیغات تا الان کلیه ستاد ها را سامان دهی کردیم البته دو مورد تخلف هم بود که موارد تبلیغاتی غیر مجاز را جمع آوری کردیم و به کاندیدا و ستادها تذکر دادیم و موارد تخلف را به کمیته برخورد با جرایم انتخاباتی منعکس کردیم.

حیایی اهوازی با اشاره به اینکه با کاندیدا و مسئولین ستاد ها جلسه برگزار کردیم بیان کرد : یک جلسه با کاندیدا بصورت مشترک در ایذه برگزار شد و همچنین مسئولین ستادها را یک مرحله در فرمانداری و یک مرحله در ستاد فرماندهی انتظامی فراخواندیم و آموزشها و راهنمایی های لازم ، مواد تبلیغی مجاز و غیر مجاز را بصورت بروشور به آنها متذکر شدیم.

وی با بیان اینکه تمام شرایط برای برگزاری انتخابات فراهم شده است عنوان کرد: امیدوارم با همکاری هیئت نظارت و بازرسی و دست به دست هم شاهد برگزاری انتخابات خوب با مشارکت حداکثری مردم باشیم.

فرماندار باغملک بیان کرد : اگر شورای نگهبان به این نتیجه رسید که کسی باید رد و صلاحیت شود تا روزهای آخراحتمال تغییر در تعداد کاندیدا وجود دارد.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان