پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 68068

رئیس شورای شهر باغملک در گفتگو با باغملک نیوز ؛

بازاریان سد معبر ایجاد کردند و این کار بر اساس قانون خلاف است و باید وسایل شان را جمع کنند، شهرداری هم موظف است برخورد کند.

به گزارش باغملک نیوز ، صبح امروز یکشنبه ۳۰ خرداد کسبه و بازاریان باغملک با تعطیلی مغازه‌های خود مقابل درب فرمانداری و شهرداری اعتصاب کردند.

این موضوع را از پرویز نوروزی رئیس شورای شهر پیگیری کردیم:

نوروزی در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت:  ساعتی پیش جلسه‌ای فوری برای  بررسی این موضوع با حضور اتاق اصناف، شهردار و شورای شهر در شهرداری برگزار شده است.

وی افزود:  بازاریان سد معبر ایجاد کردند و این کار بر اساس قانون خلاف است و باید وسایل شان را جمع کنند، شهرداری هم موظف است برخورد کند.

نوروزی با بیان اینکه عامه مردم از سد معبر کردن توسط بازاریان معترض هستند گفت: در این جلسه برای بازاریان توضیحات لازم داده شد و تا حدی قانع شدند و مغازه‌ها باز شدند.

عضو شورای شهر در خصوص بازداشت شدن کسبه عنوان داشت: در این خصوص از قبل برای بازاریان اخطاریه فرستاده شد که برای پاره‌ای توضیحات به دادگستری مراجعه کنند و چند نفر از کاسبان در دادگاه حضور پیدا نکردند و قاضی دادگاه حکم جلب آنها را صادر کرد.

 

وی در پایان گفت : یکی از ایراداتی که به شورای شهر وارد کردند همین معضل سد معبر بود و ما هم برخورد کردیم ، در هرصورت از بازاریان می خواهیم سد معبر نکنند در رعایت حقوق شهرندی کوشا باشند .

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان