پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 67038

 توکلی خبر داد:

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۳ خردادماه سال ۹۵ خبر داد.

IMG09110202

به گزارش باغملک نیوز ؛ حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشوراز تمدید مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 خبر داد و گفت: به منظور ارائه تسهیلات به داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در این دوره‌‌ها نشدند مهلت ثبت‌نام تا ساعت 24 روز یکشنبه 23 خردادماه تمدید شد.

 

وی افزود: تا ساعت 12 امروز تعداد 65 هزار و 214 داوطلب برای ثبت نام اقدام کرده‌اند و  اطلاعیه در رابطه با اصلاحات دفترچه راهنما و کدرشته محل‌های جدید عصر امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان باید با توجه به این اطلاعات برای ثبت‌نام اقدام کنند.

 

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: داوطلبانی که ثبت‌نام کرده‌اند نیز تا 23 خرداد مهلت دارند که برای ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و رشته‌های انتخابی خود اقدام کنند.در صورت پذیرش برای 70 کدرشته محل این دوره‌ها در مجموع 233 هزار و 641 نفر ظرفیت در نظر گرفته شده است که تاکنون 59 هزار و 164 نفر ثبت‌نام کردند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: پذیرش دانشجو در 50 رشته از 70 رشته صرفا براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد که ظرفیت پذیرش برای این 50 رشته در مجموع 66 هزار و 730 نفر است.

 

لازم به یادآوری است ؛ آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته برای 20 کدرشته‌محل با آزمون در روز جمعه 22 مرداد ماه برگزار می‌شود.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان