پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 67441

فیزیوتراپ تیم ملی والیبال گفت: امیر غفور و فرهاد قائمی هفته های اول و دوم لیگ جهانی را از دست داده و در هفته سوم این مسابقات در تهران می‌توانند تیم ملی را همراهی کنند.

به گزارش گروه ورزشی باغملک نیوز و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیامک افروزی درباره مصدومیت امیر غفور، قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: در MRI نهایی غفور خوشبختانه آسیب شدیدی دیده نمی‌شود. التهاب و تورم در مفصل کم شده است و این بازیکن از فردا می‌تواند تمرین خود را شروع کند.

وی مدت زمان رسیدن غفور به شرایط مسابقه را حداقل یک و حداکثر دو هفته دانست و گفت: شاید غفور برای همراهی تیم ایران در هفته دوم لیگ جهانی در صربستان برسد. اما در شرایط نرمال این بازیکن به دیدارهای هفته سوم لیگ جهانی در تهران خواهد رسید.

فیزیوتراپ تیم ملی والیبال درباره آخرین وضعیت فرهاد قائمی نیز گفت: فرهاد در گنبد دچار تب و لرز می‌شود و برای درمان به دکتر نیز مراجعه می‌کند. وی در تهران علائم بیماری را با شدت بیشتری داشت و برای درمان به بخش عفونی بیمارستان آسیا اعزام و در آنجا بستری شد.

وی تصریح کرد: آزمایش و سی تی اسکن فرهاد نشان می‌دهد که این بازیکن، مشکل عفونت ریه دارد و باید 48 تا 72 ساعت برای درمان در بیمارستان بستری باشد و استراحت کند. این بازیکن بعد از مرخص شدن از بیمارستان به مدت دو هفته اجازه فعالیت ورزشی نیز ندارد.

فیزیوتراپ تیم ملی والیبال در پایان تاکید کرد: به‌نظر می‌رسد که امیر غفور و فرهاد قائمی هفته‌های اول و دوم لیگ جهانی را از دست داده باشند و در هفته سوم این مسابقات در تهران بتوانند تیم ملی را همراهی کنند.

تیم ملی والیبال ایران بامداد فردا (دوشنبه) تهران را به مقصد برزیل برای حضور در هفته نخست لیگ جهانی ترک می‌کند.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان