پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 66964

فشارزاده خطاب به هواداران معترض:

سرپرست باشگاه استقلال گفت: من به شما قول می دهم که مثل سه نفری که از بهترین بازیکنان گرفتیم بازیکنان بهتری را خواهیم گرفت. همین الان در دفترم با وحید امیری حرف می زدیم.

به گزارش گروه ورزشی باغملک نیوز، بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال تهران در جمع هواداران معترض استقلال حضور پیدا کرد و خطاب به آن ها گفت: از شما تشکر می کنم. مطمئن باشید که برنامه های باشگاه استقلال روی روال خود انجام خواهد شد. شما هیچ نگرانی نداشته باشید.

وی در ادامه افزود: من آمده ام که مشکلات شما را حل کنم. تمام تلاشم را می کنم کاری که آغاز کردیم ادامه پیدا کند. شما هواداران نباید به کسی اهانت کنید. اگر این کار را انجام دهید انگار به من اهانت کردید که اینجا ایستاده ام. به هیچ عنوان فصل نقل و انتقالات برای ما بسته نشده. من به شما قول می دهم که مثل سه نفری که از بهترین بازیکنان گرفتیم بازیکنان بهتری را خواهیم گرفت. همین الان در دفترم با آقای امیری حرف می زدیم. من عمرم را 50،60 سال در ورزش گذاشتم و الان قول می دهم که از پشتیبانی شما چیزی کم نمی گذارم. من خواهش می کنم به کسی اهانت نکنید. اگر به وزیر اهانت کنید انگار به من اهانت کردید.

به گزارش کاپ، در بین حرف های افشارزاده، هواداران استقلال حسابی سر و صدا می کردند و از سرپرست باشگاه استقلال، سوال پرسیدند.

سرپرست باشگاه استقلال همچنین خاطرنشان کرد: من پدر چهار فرزندم. برای شما قسم می خورم که کارم را انجام می دهم. من به شما قول می دهم که من می مانم و کارم را انجام می دهم.

افشارزاده در ادامه گفت: من با آقای منصوریان صحبت کردم. میدانم که او با بازیکنان مدنظرش حرف می زند. من به خاطر حرمت شما به اینجا آمدم چون در جلسه ای با منصوریان حضور داشتم. حرمت بزرگتر و کسانی که برای ورزش مملکت زحمت می کشند را نگه دارید.

وی در واکنش به اعتراض یک هوادار مبنی بر اینکه در انتخابات ژیمناستیک ثبت نام کرده گفت: مگر دیوانه ام که اینجا را رها کنم و به جای دیگر بروم؟

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان