پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 78129

معاون اجرایی سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در گفتگو با باغملک نیوز ؛

سرهنگ حاجتی با اشاره به اینکه  اقتصاد مقاومتی راه و چاه ماست نه برجام ها تصریح کرد: عزت و امنیت مال برجام نیست بلکه مال خون شهداست و این پیام را به دنیا می دهیم و دوست داریم دولت پیرو ولایتش باشد که اگر پیرو ولایت و نوکر مردم شد ما آنها  را دوست داریم.

به گزارش باغملک نیوز سرهنگ حاجتی معاون اجرایی سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در خصوص نقض برجام و تمدید تحریم  ها از سوی آمریکا  در گفتگو با خبرنگار باغملک نیوز گفت: آمریکا قابل اعتماد نیست ، شیطان شیطان است و ماهیتش تغییر نمی کند .

وی عنوان کرد : از سال ۵۷ که انقلاب کردیم و نوری که امام راحل به مملکت تاباند و ما را به ائمه اتصال داد آمریکا از همان زمان دنبال این بود که نگذارد اسلام  آن هم از نوع شیعه در دنیا سر بلند کند .

سرهنگ حاجتی تصریح کرد : شیعه یعنی شهادت ،شرافت پاکی ،منطق ،سرباز ولایت بودن و عاشورا که با این اوصاف سرباز شیعه دستش در دست ابن زیاد نمی دهد و هیچوقت با شیطان پیمان نخواهد بست .

وی افزود : آمریکا از سال ۵۷ وقتی دید این ها خارج از گود آنها بازی می کند شروع به توطئه کرد و به دنبال این نیست که دایه دلسوز تر از مادر باشد  و شرارت های خود را خواهد داشت .

وی با اشاره به اینکه جهاد یعنی مبارزه به استکبار بیان داشت: به گفته حضرت آقا اسلام و آمریکا یک سقف کنار هم نخواهیم ماند تا نابودش نکنیم نمی نشینیم.
 
معاون اجرایی سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان ادامه داد: به برکت خون همین شهدای مدافع حرم صدای شکسته شدن استخوان های آمریکا می آید و ستون های آمریکا به لرزه درآمده است .

سرهنگ حاجتی با بیان اینکه هر کس سرباز محض ولایت باشد دوستش داریم اظهار داشت :ما اهل کوفه نیستیم بلکه سرباز ولایت هستیم نمی گذاریم چیزی تکرار شود و عاشورا اتفاق افتد .

وی اذعان داشت : خیال نکنند می توانند  مردم را بازی دهند آن زمان حضرت آقا گفتند با این ها نشست و بر خاست نکنید .

وی با اشاره به اینکه  اقتصاد مقاومتی راه و چاه ماست نه برجام ها تصریح کرد: عزت و امنیت مال برجام نیست بلکه مال خون شهداست و این پیام را به دنیا می دهیم و دوست داریم دولت پیرو ولایتش باشد که اگر پیرو ولایت و نوکر مردم شد ما آنها  را دوست داریم.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان