پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 77917

درجلسه شورای فرهنگ عمومی باغملک مطرح شد؛

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان باغملک با حضور کلیه مسئولین ادارات در سالن جلسات ستاد نماز جمعه باغملک صبح امروز برگزار شد که با مصوباتی همراه بود.

به گزارش باغملک نیوز جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان باغملک با حضور کلیه مسئولین ادارات در سالن جلسات ستاد نماز  جمعه باغملک صبح امروز برگزار شد.

 

احمدرضا زنگنه دبیر اجرایی این جلسه ضمن تبریک به مناسبت روز دانشجو گفت :جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان باغملک با موضوعات اتخاذ تصمیم در خصوص نظارت بر مراسمات عروسی از طریق تالارها ، تصمیم گیری در خصوص ارتقاء معنوی ادارات، اتخاذ تصمیم و ارائه راهکار مناسب جهت رفع آسیبهای مراسمات فاتحه وارد کار شد.

 

وی افزود : در این جلسه علاوه بر روسای ادارات و مدیران شهرستان ، اتاق اصناف و ستاد اقامه نماز و صاحبان تالارها نیز دعوت شدند و در خصوص موضوعات ذکر شده بحث و تبادل نظر شد.

 

زنگنه عنوان کرد : پیرامون موضوعات  این تصمیم اتخاذ شد که برای پیگیری مشکلات و مسائل شهر کمیته فرعی فرهنگی عمومی تشکیل شود .

photo168893228524879025

وی بیان کرد : ادارات نیز  موظف شدند  برای ارتقاء فضای معنوی محیط کار اقامه نماز جماعت را در دستور کار خود قرار دهند.


همچنین تصویب شد : صاحبان تالارها چارچوب و قوانینی برای مکان خود تعیین کنند و برای تشویق به زوجهای جوانی که با لباس محلی و در ایام های مناسبتی ولادتی جشن خود را برگزار کنند تخفیف ویژه ای در تالار ارائه دهند.

 
  زنگنه تصریح کرد : در قوانین تالارها نیز ممنوعیت تیراندازی و آوردن مشروبات الکلی نیز ذکر شد.

photo168893228524879024

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به برگزاری سه جلسه شورای فرهنگ عمومی در بخش صیدون خبر داد وبیان کرد:  ممنوعیت تیراندازی در مراسمات ،اتحاد دستجات عزاداری ،خاکسپاری اموات در یک مکان مشخص، نامگذاری کوچه محلات به نام شهدای مدافع حرم از جمله مصوبات این جلسات بود.

لینک کوتاه مطلب :
  1. عبدالله زاده از سرتیوک

    مگر مشروبات الکلی درسایر فضاهای باغملک آزاد است که که از آردن آن در تالارها جلوگیری شود . بزرگواری نمایید خبر را اصلاح فرمایید قطعا مد نظر شورا نبوده و ویرایش اشتباه صورت گرفته> تشکر و سپاس از همراهی تان در انعکاس خوب اخبار

معرفی شهرستان