پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 79406

مهدی تاج می‌گوید از برانکو و طاهری تضمین گرفته دیگر علیه تیم‌ملی مصاحبه نکنند اما این پایان دعوا نیست.

به گزارش گروه ورزشی  باغملک نیوز،مهدی تاج دوشنبه شب در برنامه ۹۰ مدعی شد که توانسته مشکل تیم ملی با پرسپولیس را بدون حاشیه سازی و با کدخدامنشی حل کند. این گفته را اما نزدیکان به دو طرف دعوا خیلی تائید نمی کنند. آنها می گویند این شکل حل کردن دعوا فقط آتش را زیر خاکستر می برد. درحالی که کی روش همچنان شاکی است و برای بازگشت اقلا یک قربانی می خواهد ، برانکو هم خیلی دلش آرام نیست. خیلی شاکی است.

 

 برانکو که تیمش از چند روز دیگر وارد ماراتن کشنده و فشرده همزمان بازی‌های لیگ و لیگ قهرمانان آسیا می‌شود، کلی بازیکن بی‌انگیزه روی دستش مانده؛ بازیکنانی که به راحتی آب خوردن حتی به پاراگ هم می‌بازند. او بعد از بازی شاکی بود و به دوستانش گفت: «ما بازی را به پاراگ باختیم. سزاوارانه هم باختیم. از این تیم دسته دومی تهران سه گل خوردیم و لایق بیشتر از اینها هم بودیم.»

 

 او همان روز بعد از بازی و داخل رختکن با یکی از بزرگ‌ترهای تیمش که از تیم‌ملی دیپورت شده بودکمی حرف زد و بیشتر دلش گرفت. بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس روحیه ندارند؛ این شده کابوس برانکو. او فکر می‌کند در دعوا با سرمربی تیم‌ملی صاحب حق است، اما قهر و استعفای کی‌روش فعلا بازی را عوض کرد. برانکو اعتقاد دارد با تیم‌ملی برای یک اردوی بی‌ضرورت همکاری کرده، اما بعد از دادن بازیکنان برای این اردو، انتقاد حقش بوده ‌است. 

 

اما برگرداندن ملی‌پوشان از اردو و ادعای مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر درباره اینکه برانکو جزئیات اردوی تیم‌ملی را اقلا از یک ماه قبل می‌دانسته، فضا را برعلیه مربی قرمزها کرده است.روندی که با حرف‌های تاج در ۹۰ ادامه هم پیدا کرد. او از یک‌سو از طرف فدراسیون به عنوان دلیل استعفای کی‌روش معرفی شده و از سوی دیگر، بازیکنانش افت کرده‌اند و روحیه ندارند. حرف برانکو این است که از پنج‌شنبه این هفته بازی‌های پرسپولیس آغاز می‌شود و آنها تا روز ۲۶ اسفند ماه هم باید در لیگ برتر بازی کنند و هم در لیگ قهرمانان آسیا. پس از آن بازیکنان ملی‌پوش به اردو می‌روند، تا روز ۱۴ فروردین ماه سال ۹۶ و دوباره شروع بازی‌های لیگ تا پایان این رقابت‌ها. این یعنی که عملاً ملی‌پوشان نمی‌توانند استراحتی داشته باشند. حالا اگر ملی‌پوشان به تیم‌ملی دعوت شوند که یک طور خاص ضربه می‌خورند و اگر هم دعوت نشوند که از لحاظ روحی و روانی شرایط‌شان به هم می‌ریزد. برانکو فریادش را سر داده و بر این عقیده است که اگر این اردو برای هماهنگی بین ملی‌پوشان بوده، پس چرا نفراتی مثل دژاگه، حقیقی و مکانی که اتفاقاً بدون تیم هستند به اردو دعوت نشده‌اند. یا حتی اگر بازیکنان جوان برای آینده‌سازی دعوت می‌شدند هیچ مشکلی نبود، اما… 

 

در این شرایط او باید به بازی‌های لیگ برود. امیدوار است بعد از حرف‌هایش با تاج و تضمینی که برای استفاده از پرسپولیسیها در اردوهای بعدی داده شده ، مشکلی برای تیم پیش نیاید. ‌اتفاقی که فشاری باورنکردنی را به تیم ملی و کی‌روش وارد می‌کند.

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان