پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 79117

سردار باقرزاده در باغملک؛

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مسائل منطقه خاورمیانه باید با حضور جمهوری اسلامی ایران حل شود.

 سردار سید محمد باقرزاده در مراسم نخستین سالگرد شهادت جستجوگر نور شهید فرزاد زنگنه، از شهدای تفحص در کنار پیکر مطهر ۹۸ شهید تازه تفحص شده در باغملک اظهار داشت: امروز شهدا آمدند تا از فرزاد تجلیل کنند و این شهید میزبان شهیدان گلگون کفن است.
 


وی افزود: تکریم شهدا یک تکلیف است و ادای این تکلیف قرب و نزدیکی به خداوند متعال را در پی دارد، از کرم شهدا به دور است که میزبان باشند و در آخر میهمانان را دست خالی بدرقه کنند.

 

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به حضور باشکوه مردم هفتکل و باغملک در مراسم تشییع پیکر مطهر ۹۸ شهید تازه تفحص شده گفت: این حضور برای دشمنان یک پیام دارد که بدانند مردم ما خسته نشدند و هنوز در صحنه هستند.

 

وی تصریح کرد: این مردم همان مردمی هستند که در دوران دفاع مقدس عزیزان خود را به میدان فرستادند و هم اکنون پیکر مطهر آنها بازگشت.

 

سردار باقرزاده خاطرنشان کرد: امروز به برکت شهدا در همه جوانب به ویژه قدرت نظامی پیشرفت شگرفی داشتیم به طوری که همه می‌دانند تجهیزات و نیروی خوب نظامی داریم که باید در یک فرصت مناسب بخشی از آن برای شما بیان شود.
 


وی عنوان کرد: همین بچه‌های رزمنده و دلیر شما ثابت کردند که ایران قوی شده و دستاوردهای زیادی به دست آورد.

 

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: شهادت رزمندگانی مانند شهید فرزاد زنگنه سبب شد خیلی‌ها بفهمند که باید در مسائل منطقه با جمهوری اسلامی ایران هماهنگ کنند.

 

وی با تاکید بر این نکته که ایران به بن بست شکن منطقه تبدیل شده است، بیان کرد: تا کنون گره‌های زیادی در عراق، سوریه و یمن با درایت ایران گشوده شد.
 


سردار باقرزاده عربستان را دشمن درجه یک جهان اسلام دانست و اضافه کرد: شاهد این ماجرا حادثه به وجود آمده در منا و شهادت زائران خانه خدا است.
 


فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: همه باید ارتباط خود با شهدا را تقویت کنیم و در این مسیر گام برداریم.

 

تسنیم

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان