پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 79057

آیت الله موسوی جزایری در باغملک ؛

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت:تکلیف شرعی امروز عمل به اقتصاد مقاومتی است ما باید اقتصاد مقاومتی را از روستاها شروع کنیم و به تولیدات خانگی بپردازیم.

به گزارش باغملک نیوز آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در مراسم بزرگداشت قیام ۱۵ دی ۵۷  در روستای رودزیر باغملک گفت: ۳۷ سال پیش در چنین روزی مطلع شدیم مردان شرف و فضیلت و غرور آفرینان در همین منطقه به راه افتادند، حماسه آفریدند و در راه خدا شهید شدند، برای اینکه مرجع تقلیدشان امام خمینی(ره) دستور داد در برابر طاغوت قیام و با آن مبارزه کنیدشاه دیگر اعتباری ندارد و در این کشور ظالمان ، استکبار و استبداد حکومت نخواهند کرد حکومت به دست خود مردم خواهد افتاد.

 

 وی ادامه داد: آن بزرگمردان به امر امام خود لبیک گفتنداگر چه امروز در بین ما نیستند ولی افتخاری بزرگ آفریدند.

 

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تأیید کرد: آنان پیشکسوتان شهادت هستند و ما باخدای خود پیمان می بندیم که تا آخرین قطره خون و تاآخرین نفس راهشان را ادامه دهیم

 

نماینده ولی فقیه در خوزستان ادامه داد: اگر امروز ایران ما در امنیت و ثبات است و دشمنان از  قدرت ما هراس دارند به این دلیل است که ما هرگز با دشمنان اهلبیت در صلح نبوده ایم.

 

آیت الله موسوی جزایری تصریح کرد:اسلام علوی هرگز با اسلام یزیدی و اموی صلح نخواهد کرد تاکنون برای ما مشکلاتی به وجود آورده اند ولی نتوانسته و نمی توانند به مرکز پایداری ما نزدیک شوند و راه ما همان راه امام خمینی (ره) و امام خامنه ای یعنی راه ظلم ستیزی و ایستادن بر ارزشهای اسلامی است.
 

وی تأکید کرد: تکلیف شرعی امروز عمل به اقتصاد مقاومتی است ما باید اقتصاد مقاومتی را از روستاها شروع کنیم و به تولیدات خانگی بپردازیم

 

آیت الله جزایری با اشاره به درگیری های طایفه ای در منطقه گفت:از شما که در صراط مستقیم هستید انتظار داریم بین کسانی که در اطراف شما هستند کدخدامنشی و صلح برقرار کنید که ایجاد صلح نعمت بزرگی ست .

 

 

وی در پایان با اشاره به برداشت آب از رودخانه علاء بیان داشت : شنیده ام مزاحمتی برای آب رودخانه کوچک اینجا ایجاد شد که بسیار تعجب کردم و بدم آمد و صریحا عرض می کنم با کسانی که بخواهد برای مردم صیدون مزاحمت ایجاد کنند به شدت مخالف هستم و اگر به سمع شان نرسید شما برسانید .

 

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان