پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 79322

خبرهای ناخوشایند زیادی از وضعیت این روزهای استقلال به گوش می‌رسد که اصلا برای هواداران این تیم خوشایند نیست.

مجموعه مدیریتی استقلال پس از نمایش خوب برابر سپاهان در آخرین بازی دور رفت به این نتیجه رسید که منصوریان را ابقا کند و در نقل‌وانتقالات بین دو نیم‌فصل دست به تقویت تیم بزند. به این ترتیب منصوریان کماکان سر جایش باقی مانده تا با انبوهی از بیم و امید به کارش ادامه بدهد، اما نه‌تنها خبری از تقویت تیم نیست، بلکه خبرهای ناخوشایند زیادی از وضعیت این روزهای استقلال به گوش می‌رسد که اصلا برای هواداران این تیم خوشایند نیست.


جذب بازیکن چه شد؟

استقلالی‌ها در چند روز اخیر فعالیت‌های عمدتا ناکامی در بازار داشته‌اند. آنها ابتدا با رحیم زهیوی به توافق نهایی رسیدند، اما مهاجم موفق استقلال خوزستان در تصمیمی غیرمنتظره راهی لیگ قطر شد و به الشحانیه پیوست. آنها سپس برای تقویت خط دفاعی تیم‌شان روی جذب پژمان منتظری سرمایه‌گذاری کردند، اما در نهایت او هم در تیم قطری‌اش ماندگار شد. دیروز علیرضا منصوریان در واکنش به این اتفاق‌ها به طعنه گفته بود: «ما دست روی هر بازیکنی می‌گذاریم ترانسفر می‌شود!»از سوی دیگر انتقال آندو هم با مخالفت ماشین‌سازی روبه‌رو شده است.

معضل کاپیتان

چهارشنبه‌شب و بعد از حضور مهدی رحمتی در مراسم افتتاح رستوران جدید منصوریان، این‌طور به نظر می‌رسید که اختلاف‌ها بین کاپیتان و سرمربی استقلال کاملا از بین رفته است، اما در کمال تعجب دیروز هم رحمتی قبل از حضور در زمین تمرین راهی رختکن تیم نشد! این اتفاق در طول هفته گذشته بارها تکرار شد و رسانه‌ها را به خودش حساس کرد. در شرایطی که انتظار می‌رفت با آشتی‌کنان رستورانی(!) طرفین این رویه هم متوقف شود، باز هم رحمتی از حضور در رختکن سر باز زد تا روشن شود این قصه سر دراز دارد.

مربی بدنساز

ابتدای فصل علیرضا منصوریان با سروصدای زیاد یک بدنساز انگلیسی را به کادرفنی‌اش دعوت کرد. حالا این مربی هم برای باشگاه دردسرساز شده است. جونز که ظاهرا به دلیل عدم همکاری باشگاه در زمینه سفرش به انگلستان و شرکت در مراسم سال نوی میلادی حسابی دلخور است، مدت‌هاست در تمرینات استقلال صرفا نقش یک ناظر خاموش را ایفا می‌کند و تیم را تمرین نمی‌دهد! حالا معلوم نیست این قهر تا کی قرار است ادامه داشته باشد.

معمای کاوه

گفته می‌شود دلیل عدم توافق ابتدای فصل پرسپولیسی‌ها با کاوه رضایی، نقش‌آفرینی پررنگ مدیربرنامه‌های این بازیکن بود. حالا همین آقای مدیربرنامه، در روند همکاری کاوه با استقلالی‌ها هم مشکل‌ساز شده است. رضایی که در نیم‌فصل اول استقلال را تهدید به جدایی کرده بود، در آغاز دور جدید تمرینات هم چند جلسه غیبت داشت تا به تردیدها در مورد آینده خودش و نیز ناراحتی‌اش از عدم وصول مطالبات دامن بزند. فقط کافی است بخشی از مصاحبه دیروز حسن زمانی، عضو هیات‌مدیره استقلال را با خبرگزاری مهر بخوانید تا وضعیت در این مورد برای‌تان روشن شود: «ما این حرکت را محکوم می‌کنیم. اگر به عشق استقلال به این تیم آمده‌ایم، نباید آن را با چنین اقداماتی تحت‌الشعاع قرار بدهیم. کاوه رضایی رابطی دارد که بیشترین مشکل را ایجاد کرده است. برای همین به باشگاه هم اعلام کردیم که این رابط، حق ورود به باشگاه را ندارد. ما او را به رسمیت نمی‌شناسیم.»
 

 
منبع: روزنامه دنیای اقتصاد
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان