پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 79392

فرمانده انتظامی بخش صیدون خبر داد؛

سروان راه خدا زاده از کشف و ضبط محموله ۸۵ کیلوگرمی مواد مخدر پس از تعقیب و گریز مسلحانه در بخش صیدون خبر داد.

 

به گزارش باغملک نیوز سروان راه خدا زاده در تشریح این خبر گفت : عصر امروز در پی مشکوک شدن عوامل گشت پاسگاه انتظامی بخش صیدون به دو دستگاه خودرو سمند و پراید مامورین به آنها دستور توقف دادند که رانندگان خودروهای مذکور به دستور ایست توجه ننمود و اقدام به فرار کردند و در حین تعقیب گریز به سمت مامورین تیراندازی کردند.

photo168893228524879664

وی افزود: مامورین پاسگاه صیدون از تعقیب و گریز دست برنداشتند و ساقدام به تیراندازی هوایی کردند که متخلفین به فرار ادامه دادند و با تلاشهای زیاد چرخ های خودرو پراید را هدف گرفتند و موفق به توقف آن گردیدند .

 

سروان راه خدا زاده عنوان کرد: خودرو سمند به سمت کهگیلویه و بویراحمد متواری گردید که با هماهنگی پاسگاه صیدون توسط پاسگاه اسفندان متوقف گردید

.

وی با اشاره به اینکه قاچاقچیان قصد داشتند این محموله از مسیر صیدون به اهواز منتقل کنند گفت: مامورین پاسگاه صیدون پس از بازرسی خودروی متوقف شده  موفق به کشف و ضبط ۸۵ مواد مخدر  از این خودرو شدند.

photo168893228524879665

 گفتنی ست طی هفته گذشته محموله ۱۵ کیلوگرمی مواد مخدر در صیدون متوقف شد و بخش صیدون بعنوان پل ارتباطی استان خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد است که عدم وجود ایستگاه بازرسی در این مرز باعث وجود چنین حوادثی شده است.

لینک کوتاه مطلب :
  1. ناشناس

    احسنت به نیروی انتظامی بخش صیدون

  2. علی کرد

    درود بربرادران نیروی انتظامی ولی افسوس که اینها زحمت می کشند و بعضی ها ………………

معرفی شهرستان