پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 80403

هشتمین جشنواره تئاتر خیابانی استان خوزستان به میزبانی شهرستان باغملک امروز(۱۲ بهمن) همزمان با ایام دهه فجر آغاز به کار کرد.

به گزارش باغملک نیوز هشتمین جشنواره تئاتر خیابانی استان خوزستان به میزبانی شهرستان باغملک امروز(۱۲ بهمن) همزمان با ایام الله دهه فجر با غباروبی گلزار شهدا و اجرای نمایش «غواص» به کارگردانی محمد زنگنه آغاز به کار کرد.

 

در این جشنواره هشت تئاتر خیابانی که از سوی هیئت داوران برگزیده شدند به مدت دو روز در شهرستان باغملک به اجرای نمایش خواهند پرداخت و اختتامیه جشنواره فردا(۱۳ بهمن) ساعت ۱۴ در تالار فردوسی برگزار می شود.

 

بر اساس این گزارش امروز(۱۲ بهمن) هفت نمایش از ساعت ۱۴ تا ۱۷:۳۰ در تالار فردوسی باغملک و فردا پنج نمایش از ساعت ۹ صبح تا ۱۱:۳۰ در خیابان امام این شهرستان نمایش داده می شود.

 

امروز ساعت ۱۴ تا ۱۴:۳۰ نمایش «کلاشینکف» به کارگردانی محمد حردانی از اهواز، ۱۴:۳۰ تا ۱۵ نمایش «داریم زمین را دور می زنیم» به کارگردانی مرتضی امینی از امیدیه، ۱۵ تا ۱۵:۳۰ «مهمان ناخوانده» به کارگردانی یحیی باوی از ماهشهر، ۱۵:۳۰ تا ۱۶ نمایش «میان مرزها» به کارگردانی مریم بنی طرفی» از سوسنگرد، ۱۶ تا ۱۶:۳۰ نمایش «زخم عشق» به کارگردانی پژمان مهراب پور از خرمشهر، ۱۶:۳۰ تا ۱۷ نمایش «دن کیشوت» به کارگردانی محمدرضا صفاران از باغملک و ۱۷ تا ۱۷:۳۰ نمایش «360 درجه» به کارگردانی محمد زنگنه از تالار فردوسی خیابان شهید بهشتی باغملک اجرا می شود.

 

فردا نیز ساعت ۹ تا ۹:۳۰ نمایش «زخم عشق»، ۹:۳۰ تا ۱۰ نمایش «مهمان ناخوانده»، ۱۰ تا ۱۰:۳۰ نمایش «داریم زمین را دور می زنیم»، ۱۰:۳۰ تا ۱۱ نمایش «کلاشینکف» و ۱۱ تا ۱۱:۳۰ نمایش «میان مرزها» در خیابان امام خمینی نبش بانک تجارت باغملک اجرا می شود.

 

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان