پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 80334

مدیرشبکه بهداشت ودرمان باغملک خبر داد؛

دکتر صادق شهریاری از افتتاح دو پروژه زایشگاه ال دی آر بیمارستان شهید طباطبایی و اورژانس جاده ای ابوالعباس در دهه مبارک فجر خبر داد.

دکتر شهریاری گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با عنایت ویژه دولت به مناطق محروم این دو پروژه با اعتباری بالغ بر ۳/۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال ساخته شده که با حضور مسولین شهرستان افتتاح خواهند شد.

وی افزود: هدف دولت در اجرای طرح تحول نظام سلامت کاهش هزینه های درمانی از روی دوش مردم بود که بحمدالله رضایتمندی خوبی در بین مردم ایجاد شده است که امیدواریم با همکاری سایر نهادها بویژه سازمانهای بیمه گر شاهد رسیدن به وضعیت مطلوب که همان بالارفتن ارتقا سلامت آحاد جامعه است باشیم

وی بیان کرد: ساخت بیش از۱۰ مرکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی ،۶۳ خانه بهداشت در سطح روستاها ، ۵ اورژانس جاده ای، بیمارستان شهید طباطبایی ،بیمارستان ۹۶تختخوابی در حال احداث ، کلنیک تخصصی بیمارستان ، اورژانس ۱۱۵شهری،۴ پایگاه بهداشتی شهری در شهرستان نشان از توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی به مناطق محروم بوده که همچنان ادامه دارد.

شهریاری همچنین از احداث مجدد مرکز بهداشتی درمانی شماره ۱ شهری ، مرکز ابوالعباس ،درمان بستر شهر قلعه تل،آموزشگاه بهورزی شهرستان خبرداد و گفت: مقدمات ساخت این مراکز انجام شده که پس از طی مراحل تشریفات قانونی کلنگ آنها به زمین زده خواهد شد .

وی عنوان کرد: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با عنایت ویژه دولت به مناطق محروم این دو پروژه با اعتباری بالغ بر ۳/۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال ساخته شده که با حضور مسولین شهرستان افتتاح خواهند شد.

 

شهریاری افزود: هدف دولت در اجرای طرح تحول نظام سلامت کاهش هزینه های درمانی از روی دوش مردم بود که بحمدالله رضایتمندی خوبی در بین مردم ایجاد شده است که امیدواریم با همکاری سایر نهادها بویژه سازمانهای بیمه گر شاهد رسیدن به وضعیت مطلوب که همان بالارفتن ارتقا سلامت آحاد جامعه است باشیم.

 

وی اذعان داشت : ساخت بیش از۱۰ مرکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی ،۶۳ خانه بهداشت در سطح روستاها ، ۵ اورژانس جاده ای، بیمارستان شهید طباطبایی ،بیمارستان ۹۶تختخوابی در حال احداث ، کلنیک تخصصی بیمارستان ، اورژانس ۱۱۵شهری،۴ پایگاه بهداشتی شهری در شهرستان نشان از توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی به مناطق محروم بوده که همچنان ادامه دارد.

 

دکتر شهریاری همچنین از احداث مجدد مرکز بهداشتی درمانی شماره ۱ شهری ، مرکز ابوالعباس ،درمان بستر شهر قلعه تل،آموزشگاه بهورزی شهرستان خبرداد و گفت: مقدمات ساخت این مراکز انجام شده که پس از طی مراحل تشریفات قانونی کلنگ آنها به زمین زده خواهد شد

, , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان