پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 80309

به بهانه تب داغ انتخابات آتی ؛

تب انتخابات در همه ی سطوح به خصوص شورای شهر، در ادوار مختلف چند ماه پیش از موعد آغاز می شود، دوره پنجم هم در راه است و ‌این تب پرشور بازهم در میان جمعی از کاندیداها خصوصا در فضای مجازی داغ شده است.

 

به گزارش باغملک نیوز افزایش داوطلبانی که سودای انتخابات آینده شورای شهر باغملک را در سر می پرورانند ،فضا را ناخواسته به سوی تحرکات پیش از موعد برده است که به نوعی آغازگر رقابتی نفس گیر میباشد.

 

بی گمان اسامی کاندیداهای احتمالی که هر روز نام آنان در فضای مجازی شهر بر سر زبان ها می افتد نشان می دهد از هم اکنون مبارزه جدی برای تصاحب  صندلی های پارلمان محلی در گروه های اجتماعی گوشی های همراه همشهریان آغاز شده است.


این روزها شاهد این هستیم که فضای مجازی شهرستان باغملک از لیست های متعدد علاقمند به شرکت در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پر شده است.
 


در ایام رو به انتخابات احساس تکلیف و خدمت به مردم صنف و قشر خاصی نمی شناسد ، از کارمند و بازاری گرفته تا معلم و دانشجو ،قصد شرکت در انتخابات را دارند.

 

پیوستن کارمندان اداره های دولتی به انتخابات شورای شهر باغملک هم تازگی ندارد و خاطرات تلخ و شیرین زیادی از حضور این افراد در ذهن مردم نقش بسته است و برای این دوره هم تا کنون چند تن از افرادی که در بدنه دستگاه های اجرایی مشغول به خدمت هستند برای ورود به این عرصه از خود تمایل نشان داده اند .


پس از اعلام حضور دغدغه مندان و انتشار لیست ، بازار نظرسنجی و رشد قارچ گونه کانال ها به تقلید از استان نیز رونق گرفت.


این موضوع به حدی برای برخی از نامزدهای انتخاباتی مهم شد، که شخصا با تبلیغات گسترده و منتشر کردن در لیست های انتشار ، سعی در بالا بردن آرای خود در این نظرسنجی ها را دارند.

 

با پایان جو نظرسنجی، برخی از کاندیداها یا به عبارتی، علاقمندان به شرکت در انتخابات شورای شهر، فعالیت خود را با راه اندازی گروه هایی تحت عنوان حامیان و با عناوین دیگری، به صورت ویژه آغاز کردند و پیشاپیش دغدغه ها و چشم انداز های خود را مطرح می کنند و مشغول نظریه پردازی هستند.

 

بی گمان در حالی که حدود چهار ماه جهت تصمیم گیری برای تغییر در وضعیت مدیریتی باغملک برای چهار سال آینده فرصت باقی مانده، لازم است فرهیختگان، نخبگان و دلسوزان شهر جهت آگاهی بخشی به مردم وارد کارزار شوند تا در انتخابات پیش رو شاهد انتخاب افرادی متخصص ،متعهد و خدمتگزار به مردم باشیم .

 

 

, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان